Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2017-sesongen      NT-ligaen avd 5      4. div HESA      5. div HESA     6. div Hland     6. div Salten     Junior G19     Junior J19     NM

Nordland/Hålogaland Fotballkrets
Sandnessjøen A-laget 2013

Terminliste
A-laget 2013 Kamprapport Spillerstall Tabell Kampkalender Terminliste Støtteapparat Statistikk
 
[Kvalifisering NM] [NM Ordinære runder]
 
Runde 1
20.04.2013 12:30 Sortland 3 : 2 Stålkameratene Blåbyhallen
21.04.2013 16:00 Mjølner 4 : 5 Medkila Narvik kunstgress
21.04.2013 16:00 Sandnessjøen 3 : 0 Junkeren Stamnes kunstgress
22.04.2013 19:00 Bodø/Glimt 2 3 : 1 Steigen Aspmyra stadion
22.04.2013 19:00 Tverlandet 2 : 0 Innstranda Tverlandet kunstgress
28.05.2013 16:00 Lofoten 1 : 0 Mosjøen Stranda stadion
Runde 2
27.04.2013 12:00 Medkila 4 : 1 Sandnessjøen Medkila kunstgress
27.04.2013 13:00 Stålkameratene 2 : 3 Mjølner Stålhallen
27.04.2013 13:00 Innstranda 1 : 2 Lofoten Mørkvedlia kunstgress
27.04.2013 15:00 Steigen 5 : 5 Sortland Fauske kunstgress
29.04.2013 18:30 Mosjøen 1 : 3 Bodø/Glimt 2 Kippermoen kgb
01.05.2013 18:00 Junkeren 2 : 2 Tverlandet Aspmyra stadion
Runde 3
01.05.2013 19:00 Sandnessjøen 3 : 1 Stålkameratene Stamnes kunstgress
04.05.2013 13:00 Tverlandet 0 : 4 Medkila Tverlandet kunstgress
04.05.2013 16:00 Lofoten 4 : 1 Junkeren Stranda stadion
04.05.2013 16:00 Mosjøen 3 : 2 Innstranda Kippermoen kgb
05.05.2013 18:00 Mjølner 4 : 1 Steigen Narvik kunstgress
06.05.2013 15:00 Bodø/Glimt 2 5 : 1 Sortland Aspmyra stadion
Runde 4
08.05.2013 19:00 Stålkameratene 5 : 1 Tverlandet Stålhallen
10.05.2013 19:00 Sortland 3 : 2 Mjølner Sandnes kunstgress
11.05.2013 12:00 Steigen 4 : 1 Sandnessjøen Leinesfjord kg
11.05.2013 15:00 Junkeren 0 : 5 Mosjøen Stordalen kunstgress
11.05.2013 16:00 Medkila 1 : 1 Lofoten Medkila kunstgress
13.05.2013 20:00 Innstranda 2 : 10 Bodø/Glimt 2 Mørkvedlia kunstgress
Runde 5
15.05.2013 19:00 Tverlandet 6 : 2 Steigen Tverlandet kunstgress
16.05.2013 19:00 Innstranda 1 : 2 Junkeren Mørkvedlia kunstgress
19.05.2013 12:00 Mosjøen 2 : 2 Medkila Kippermoen gress
19.05.2013 12:30 Sandnessjøen 2 : 2 Sortland Stamnes kunstgress
20.05.2013 13:00 Lofoten 6 : 1 Stålkameratene Stranda stadion
21.05.2013 13:00 Bodø/Glimt 2 1 : 2 Mjølner Aspmyra stadion
Runde 6
22.05.2013 19:00 Stålkameratene 4 : 1 Mosjøen Stålhallen
25.05.2013 12:00 Mjølner 5 : 0 Sandnessjøen Narvik kunstgress
25.05.2013 14:00 Sortland 2 : 2 Tverlandet Blåbyhallen
25.05.2013 15:00 Steigen 2 : 2 Lofoten Leinesfjord kg
25.05.2013 16:00 Medkila 8 : 1 Innstranda Medkila kunstgress
27.05.2013 19:00 Junkeren 1 : 2 Bodø/Glimt 2 Stordalen kunstgress
Runde 7
29.05.2013 19:00 Innstranda 4 : 1 Stålkameratene Mørkvedlia kunstgress
01.06.2013 13:00 Junkeren 0 : 3 Medkila Stordalen kunstgress
01.06.2013 13:00 Tverlandet 0 : 2 Mjølner Tverlandet kunstgress
01.06.2013 15:00 Mosjøen 4 : 2 Steigen Kippermoen gress
01.06.2013 16:00 Lofoten 4 : 0 Sortland Stranda stadion
04.06.2013 15:30 Bodø/Glimt 2 1 : 0 Sandnessjøen Aspmyra stadion
Runde 8
05.06.2013 19:00 Stålkameratene 5 : 2 Junkeren Stålhallen
07.06.2013 15:00 Sortland 3 : 2 Mosjøen Blåbyhallen
07.06.2013 20:00 Steigen 5 : 3 Innstranda Leinesfjord kg
08.06.2013 15:00 Sandnessjøen 3 : 3 Tverlandet Stamnes kunstgress
09.06.2013 15:00 Mjølner 5 : 1 Lofoten Narvik kunstgress
09.06.2013 17:00 Medkila 2 : 1 Bodø/Glimt 2 Medkila kunstgress
Runde 9
13.06.2013 19:00 Junkeren 2 : 2 Steigen Stordalen kunstgress
15.06.2013 12:30 Medkila 2 : 1 Stålkameratene Medkila kunstgress
15.06.2013 13:00 Mosjøen 1 : 2 Mjølner Kippermoen gress
15.06.2013 16:00 Lofoten 5 : 1 Sandnessjøen Stranda stadion
15.06.2013 16:00 Innstranda 3 : 2 Sortland Mørkvedlia kunstgress
17.06.2013 19:00 Bodø/Glimt 2 5 : 0 Tverlandet Aspmyra stadion
Runde 10
19.06.2013 19:00 Sandnessjøen 1 : 1 Mosjøen Stamnes kunstgress
22.06.2013 13:30 Tverlandet 3 : 4 Lofoten Tverlandet kunstgress
22.06.2013 15:00 Steigen 2 : 4 Medkila Leinesfjord kg
22.06.2013 15:30 Mjølner 3 : 0 Innstranda Narvik kunstgress
22.06.2013 16:00 Sortland 4 : 2 Junkeren Blåbyhallen
26.09.2013 19:00 Bodø/Glimt 2 0 : 2 Stålkameratene Aspmyra stadion
Runde 11
26.06.2013 19:00 Medkila 4 : 0 Sortland Medkila kunstgress
27.06.2013 20:00 Stålkameratene 5 : 4 Steigen Stålhallen
29.06.2013 12:30 Innstranda 1 : 0 Sandnessjøen Mørkvedlia kunstgress
29.06.2013 13:00 Junkeren 1 : 1 Mjølner Stordalen kunstgress
29.06.2013 15:00 Mosjøen 1 : 2 Tverlandet Kippermoen gress
01.07.2013 18:00 Lofoten 2 : 1 Bodø/Glimt 2 Stranda stadion
Runde 12
27.07.2013 12:30 Stålkameratene 8 : 1 Sortland Stålhallen
27.07.2013 12:30 Junkeren 3 : 2 Sandnessjøen Stordalen kunstgress
27.07.2013 13:00 Mosjøen 4 : 2 Lofoten Kippermoen gress
27.07.2013 16:00 Medkila 2 : 2 Mjølner Medkila kunstgress
29.07.2013 19:00 Steigen 1 : 3 Bodø/Glimt 2 Leinesfjord kg
31.07.2013 19:00 Innstranda 1 : 4 Tverlandet Mørkvedlia kunstgress
Runde 13
03.08.2013 12:00 Sandnessjøen 0 : 1 Medkila Stamnes kunstgress
03.08.2013 13:00 Mjølner 6 : 1 Stålkameratene Narvik kunstgress
03.08.2013 15:00 Sortland 1 : 2 Steigen Blåbyhallen
03.08.2013 15:30 Lofoten 2 : 1 Innstranda Stranda stadion
05.08.2013 19:00 Tverlandet 2 : 3 Junkeren Tverlandet kunstgress
06.08.2013 18:00 Bodø/Glimt 2 4 : 2 Mosjøen Aspmyra stadion
Runde 14
07.08.2013 19:00 Stålkameratene 9 : 1 Sandnessjøen Stålhallen
09.08.2013 19:00 Steigen 1 : 2 Mjølner Leinesfjord kg
10.08.2013 13:45 Medkila 3 : 0 Tverlandet Medkila kunstgress
10.08.2013 14:00 Junkeren 2 : 3 Lofoten Stordalen kunstgress
10.08.2013 15:00 Innstranda 1 : 3 Mosjøen Mørkvedlia kunstgress
11.08.2013 15:30 Sortland 4 : 3 Bodø/Glimt 2 Blåbyhallen
Runde 15
14.08.2013 19:00 Tverlandet 0 : 1 Stålkameratene Tverlandet kunstgress
15.08.2013 18:00 Mosjøen 2 : 1 Junkeren Kippermoen gress
15.08.2013 19:00 Sandnessjøen 4 : 2 Steigen Stamnes kunstgress
16.08.2013 19:00 Mjølner 1 : 1 Sortland Narvik kunstgress
17.08.2013 16:00 Lofoten 1 : 3 Medkila Stranda stadion
19.08.2013 19:00 Bodø/Glimt 2 6 : 0 Innstranda Aspmyra stadion
Runde 16
23.08.2013 16:00 Medkila 2 : 1 Mosjøen Medkila kunstgress
24.08.2013 12:30 Stålkameratene 2 : 2 Lofoten Stålhallen
24.08.2013 15:00 Steigen 2 : 6 Tverlandet Leinesfjord kg
24.08.2013 16:00 Sortland 3 : 1 Sandnessjøen Blåbyhallen
26.08.2013 17:15 Mjølner 3 : 0 Bodø/Glimt 2 Narvik kunstgress
26.08.2013 19:00 Junkeren 2 : 2 Innstranda Stordalen kunstgress
Runde 17
28.08.2013 19:00 Mosjøen 5 : 2 Stålkameratene Kippermoen gress
30.08.2013 19:00 Lofoten 1 : 2 Steigen Stranda stadion
31.08.2013 13:00 Sandnessjøen 1 : 4 Mjølner Stamnes kunstgress
31.08.2013 13:00 Tverlandet 3 : 1 Sortland Tverlandet kunstgress
31.08.2013 13:00 Innstranda 1 : 7 Medkila Mørkvedlia kunstgress
02.09.2013 19:00 Bodø/Glimt 2 3 : 0 Junkeren Aspmyra stadion
Runde 18
04.09.2013 19:00 Stålkameratene 8 : 0 Innstranda Stålhallen
07.09.2013 14:30 Mjølner 2 : 1 Tverlandet Narvik kunstgress
07.09.2013 15:00 Steigen 2 : 1 Mosjøen Aspmyra kunstgress
07.09.2013 16:00 Sortland 1 : 1 Lofoten Blåbyhallen
07.09.2013 16:00 Medkila 2 : 0 Junkeren Medkila kunstgress
09.09.2013 19:00 Sandnessjøen 3 : 1 Bodø/Glimt 2 Stamnes kunstgress
Runde 19
11.09.2013 19:00 Junkeren 5 : 1 Stålkameratene Stordalen kunstgress
11.09.2013 20:00 Innstranda 0 : 5 Steigen Mørkvedlia kunstgress
14.09.2013 12:30 Mosjøen 8 : 0 Sortland Kippermoen gress
14.09.2013 12:30 Tverlandet 3 : 2 Sandnessjøen Tverlandet kunstgress
14.09.2013 15:00 Lofoten 0 : 3 Mjølner Stranda stadion
17.09.2013 15:00 Bodø/Glimt 2 3 : 3 Medkila Aspmyra stadion
Runde 20
20.09.2013 17:00 Mjølner 7 : 2 Mosjøen Narvik kunstgress
21.09.2013 12:00 Sandnessjøen 6 : 0 Lofoten Stamnes kunstgress
21.09.2013 15:00 Steigen 1 : 3 Junkeren Aspmyra kunstgress
21.09.2013 16:00 Sortland 2 : 1 Innstranda Sandnes kunstgress
22.09.2013 13:00 Stålkameratene 2 : 0 Medkila Stålhallen
23.09.2013 19:00 Tverlandet 2 : 2 Bodø/Glimt 2 Tverlandet kunstgress
Runde 21
28.09.2013 14:30 Stålkameratene 0 : 0 Bodø/Glimt 2 Stålhallen
28.09.2013 14:30 Lofoten 2 : 0 Tverlandet Stranda stadion
28.09.2013 14:30 Medkila 5 : 0 Steigen Medkila kunstgress
28.09.2013 14:30 Junkeren 4 : 2 Sortland Stordalen kunstgress
28.09.2013 14:30 Mosjøen 3 : 3 Sandnessjøen Kippermoen gress
28.09.2013 14:30 Innstranda 1 : 7 Mjølner Mørkvedlia kunstgress
Runde 22
05.10.2013 14:30 Mjølner 5 : 0 Junkeren Narvik kunstgress
05.10.2013 14:30 Sortland 1 : 4 Medkila Blåbyhallen
05.10.2013 14:30 Sandnessjøen 4 : 2 Innstranda Stamnes kunstgress
05.10.2013 14:30 Tverlandet 6 : 3 Mosjøen Tverlandet kunstgress
05.10.2013 14:30 Steigen 6 : 1 Stålkameratene Aspmyra kunstgress
05.10.2013 14:30 Bodø/Glimt 2 4 : 2 Lofoten Aspmyra stadion
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no