Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2017-sesongen      NT-ligaen avd 5      4. div HESA      5. div HESA     6. div Hland     6. div Salten     Junior G19     Junior J19     NM
A-laget 2014 Kamprapport Spillerstall Tabell Kampkalender Terminliste Støtteapparat Statistikk


Sarpsborg FK
NM kval., 22.03.2014 kl 16:00
pause

Sparta Sarpsborg

Tilskuere: 30
Dommer: Jørgen Lindblad, Ekholt BK
Kampinfo Live-referat Lagoppstillinger Chat  
 
Sarpsborg FK
16 Lars Kristian Raknes
7 Fredrik Aldar
23 Martin Larsen
2 Andreas Vigdal Elvestad
4 Amund Johannessen Moe
14 Fredrik Stordahl
6 Per Marcus Johannessen
81 Simen Økland
9 Alban Isufi
10 Mats Gyring Olavesen
37 Sebastian Trinborg
 
Sparta Sarpsborg
1 Joakim Spetaas Fuglår
3 Andre Lilletvedt
7 Kreshnik Svarga
8 Lukasz Lubieniecki
18 Mateusz Bocianski
25 Henrik Stølen Nilsen
19 Ole Richter Johnsen
11 Kim Andre Larsen
10 Serdar Shawali
15 Jan Morten Arnesen
14 Hardy Tshiyoyo Mufoncol
     
Innbyttere
11 Tobias Opås
25 Ola Sola
28 Andreas Melleby
30 Rino Andre Hansen
38 Petter Normann Øyrås
99 Emil Alme
 
Innbyttere
6 Smajo Saric
12 Martin Brun
13 Jørgen Andersen
16 Atle Horvei
22 Ardin Ahmeti
26 Marius Stenberg Langsholdt
27 Enis Pllana
 
[Kvalifisering NM] [NM Ordinære runder]
 
 
1. runde
12.03.2014
Rollon - Skarbøvik 1 : 4
13.03.2014
Sola - Vaulen 4 : 2
Rælingen - Høland 2 : 6
16.03.2014
Bjørgan - Åfjord 1 : 2
18.03.2014
Fjellhamar - Funnefoss/Vormsund 2 : 1
Nærbø - Frøyland 1 : 2
19.03.2014
Surnadal - Sunndal 5 : 0
Stoppen - Vestfossen 2 : 6
Kopervik - Åkra 3 : 4
Buvik - KIL/Hemne 3 : 0
20.03.2014
Hundvåg - Madla 1 : 5
Hardhaus - Mjølner 1 : 3
Norborg - Brattvåg 1 : 2
Meldal - Orkla 3 : 4
Vardeneset - Staal Jørpeland 2 : 1
Tollnes - Larvik Turn 3 : 6
Runar - Flint 2 : 0
Ishavsbyen - Fløya 0 : 6
Husøy & Foynland - Tønsberg 1 : 2
Randesund - Høllen 0 : 2
21.03.2014
Spjelkavik - Stranda 2 : 1
Slemmestad - Lommedalen 2 : 7
Solberg - Modum 1 : 5
Lyngdal - Mandalskameratene 5 : 2
Bremnes - Djerv 1919 4 : 6
Vuku - Verdal 0 : 5
Re FK - Åssiden 3 : 3
Bossekop - Sørøy Glimt 3 : 1
22.03.2014
Hovding - Bjarg 0 : 2
Drammen FK - Drammens BK 8 : 0
Rørvik - Namsos 3 : 2
Ulefoss - Kjapp 1 : 3
Tverrelvdalen - Hammerfest 2 : 1
Ullern - Fossum 3 : 1
Sortland - Lofoten 4 : 1
Oppsal - Oldenborg 3 : 7
Brodd - Austrått 1 : 0
Sandnessjøen - Mosjøen 3 : 0
Riska - Randaberg 0 : 2
Moelven - Toten 7 : 8
Årdal - Vik 11 : 2
Klepp - Rosseland 7 : 1
Arna-Bjørnar - Radøy/Manger 4 : 1
Sotra - Austevoll 6 : 1
Larsnes/Gursken - Eid 3 : 2
Averøykameratene - Eidsvåg 6 : 5
Stryn - Tornado Måløy 7 : 1
Øystese - Voss 4 : 3
Tynset - Alvdal 2 : 1
Heimdal - Kolstad 2 : 3
Byneset - Charlottenlund 0 : 4
Sverresborg - Trygg/Lade 2 : 6
Strindheim - NTNUI 3 : 1
Neset - Steinkjer 1 : 5
Tertnes - Norges Handelshøgskole 1 : 2
Salangen - Senja 2 : 5
Kirkenes - Norild 2 : 0
Trosvik - Kråkerøy 2 : 3
Selbak - Østsiden 2 : 4
Ås - Nesodden 2 : 3
Nordstrand - Røa 2 : 1
Lokomotiv Oslo - Oslo City 3 : 0
Hasle-Løren - Kolbotn 3 : 1
Holmlia - Romsås 1 : 4
Rustad - Oslojuvelene 1 : 4
Frigg Oslo - Fagerborg 3 : 2
Gjerdrum - Klemetsrud 1 : 0
Skårer - Fet 0 : 4
Skjetten - Skedsmo 3 : 2
Hauerseter - Storhamar 2 : 1
Stange - Flisa 1 : 3
Grue - Sander 2 : 0
Lillehammer - Follebu 7 : 0
Gran - Nordre Land 5 : 0
Jevnaker - Holeværingen 5 : 1
Urædd - Skarphedin 5 : 0
Vigør - Donn 1 : 5
Eiger - Flekkefjord 3 : 1
Smørås - Djerv 9 : 8
Nordhordland - Vadmyra 1 : 3
Os - Lysekloster 3 : 1
Lyngbø - Odda 4 : 2
Frøya - Varegg 2 : 4
Porsanger - Bjørnevatn 2 : 5
Sarpsborg FK - Sparta Sarpsborg 3 : 0
Korsvoll - Lille Tøyen 0 : 1
Volda - Bergsøy 0 : 2
Fart - Ottestad 1 : 6
Askim - Sprint-Jeløy 0 : 1
Junkeren - Innstranda 4 : 0
Stjørdals-Blink - Skarp 8 : 1
23.03.2014
Grand Bodø - Tverlandet 0 : 5
Lyngen/Karnes - Skjervøy 2 : 3
Stålkameratene - Fauske/Sprint 2 : 1
 
2. runde
01.04.2014
Randaberg - Brodd 0 : 1
Eiger - Lyngdal 2 : 6
02.04.2014
Varegg - Arna-Bjørnar 1 : 0
Oslojuvelene - Ullern 1 : 0
03.04.2014
Høllen - Donn 3 : 1
Larvik Turn - Runar 2 : 1
Åssiden - Hasle-Løren 2 : 3
04.04.2014
Madla - Klepp 1 : 3
05.04.2014
Bjørnevatn - Kirkenes 1 : 2
Tverrelvdalen - Bossekop 1 : 6
Mjølner - Sortland 8 : 0
Brattvåg - Spjelkavik 2 : 1
Norges Handelshøgskole - Lyngbø 0 : 1
Årdal - Øystese 3 : 3
Larsnes/Gursken - Stryn 3 : 2
Bergsøy - Skarbøvik 2 : 1
Surnadal - Averøykameratene 4 : 0
Orkla - Buvik 2 : 0
Tynset - Lillehammer 3 : 1
Trygg/Lade - Strindheim 0 : 5
Charlottenlund - Kolstad 0 : 3
Åfjord - Verdal 3 : 4
Steinkjer - Rørvik 4 : 0
Sandnessjøen - Stålkameratene 4 : 3
Tverlandet - Junkeren 3 : 2
Kråkerøy - Østsiden 5 : 1
Sprint-Jeløy - Sarpsborg FK 1 : 2
Romsås - Lokomotiv Oslo 0 : 1
Nesodden - Nordstrand 0 : 1
Lommedalen - Oldenborg 1 : 1
Lille Tøyen - Frigg Oslo 0 : 2
Fet - Skjetten 2 : 0
Aurskog-Høland - Fjellhamar 1 : 1
Gran - Jevnaker 1 : 2
Toten - Ottestad 1 : 5
Tønsberg - Drammen FK 0 : 4
Frøyland - Sola 1 : 4
Åkra - Vardeneset 2 : 2
Bjarg - Smørås 6 : 0
Modum - Vestfossen 6 : 4
Fløya - Stjørdals-Blink 3 : 2
06.04.2014
Djerv 1919 - Os 1 : 3
Flisa - Hauerseter 2 : 3
Kjapp - Urædd 1 : 0
Skjervøy - Senja 0 : 3
Vadmyra - Sotra 1 : 0
Gjerdrum - Grue 2 : 3
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no