Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2017-sesongen      NT-ligaen avd 5      4. div HESA      5. div HESA     6. div Hland     6. div Salten     Junior G19     Junior J19     NM
A-laget 2014 Kamprapport Spillerstall Tabell Kampkalender Terminliste Støtteapparat Statistikk


Askim
NM kval., 22.03.2014 kl 17:00
pause

Sprint-Jeløy

Tilskuere: -
Dommer: Shkodran Dinaj, Ås IL Fotball
Kampinfo Live-referat Lagoppstillinger Chat  
 
Askim
1 Kamil Rylka
25 Irmantas Zelmikas
3 Martin Riseng
5 Martin Solberg Nesset
6 Torkil Valle Karlsrud
14 Mats Eirik Skjør Haug
7 Abdullah Ashraf
16 Magnus Arnesen Onstad
8 Kim-Binh Vo
17 Vetle Daleng
9 Kawan Hussaini
 
Sprint-Jeløy
1 Anders Korsnes
23 Daniel H Reinoso
20 Andreas Johansen
3 Henry Isegran
21 Jonas Tallerud
10 Erik Halvorsen
7 Henning Johannessen
8 John Brendan Griffin
4 Leon Dokland
14 Andreas Andreassen
17 Adrian Hagerup
     
Innbyttere
10 Kenneth Lindstad
13 Sindre Bere
15 Milan Drobnjak
20 Ulrik Hansen
22 Marius Hansen Holmen
 
Innbyttere
11 Alban Ramadani
12 Thomas Erring Hansen
15 Robert Evensen
19 Joakim Petter Hermannsen
33 Daniel Ark Saastad
 
[Kvalifisering NM] [NM Ordinære runder]
 
 
1. runde
12.03.2014
Rollon - Skarbøvik 1 : 4
13.03.2014
Sola - Vaulen 4 : 2
Rælingen - Høland 2 : 6
16.03.2014
Bjørgan - Åfjord 1 : 2
18.03.2014
Fjellhamar - Funnefoss/Vormsund 2 : 1
Nærbø - Frøyland 1 : 2
19.03.2014
Surnadal - Sunndal 5 : 0
Stoppen - Vestfossen 2 : 6
Kopervik - Åkra 3 : 4
Buvik - KIL/Hemne 3 : 0
20.03.2014
Hundvåg - Madla 1 : 5
Hardhaus - Mjølner 1 : 3
Norborg - Brattvåg 1 : 2
Meldal - Orkla 3 : 4
Vardeneset - Staal Jørpeland 2 : 1
Tollnes - Larvik Turn 3 : 6
Runar - Flint 2 : 0
Ishavsbyen - Fløya 0 : 6
Husøy & Foynland - Tønsberg 1 : 2
Randesund - Høllen 0 : 2
21.03.2014
Spjelkavik - Stranda 2 : 1
Slemmestad - Lommedalen 2 : 7
Solberg - Modum 1 : 5
Lyngdal - Mandalskameratene 5 : 2
Bremnes - Djerv 1919 4 : 6
Vuku - Verdal 0 : 5
Re FK - Åssiden 3 : 3
Bossekop - Sørøy Glimt 3 : 1
22.03.2014
Hovding - Bjarg 0 : 2
Drammen FK - Drammens BK 8 : 0
Rørvik - Namsos 3 : 2
Ulefoss - Kjapp 1 : 3
Tverrelvdalen - Hammerfest 2 : 1
Ullern - Fossum 3 : 1
Sortland - Lofoten 4 : 1
Oppsal - Oldenborg 3 : 7
Brodd - Austrått 1 : 0
Sandnessjøen - Mosjøen 3 : 0
Riska - Randaberg 0 : 2
Moelven - Toten 7 : 8
Årdal - Vik 11 : 2
Klepp - Rosseland 7 : 1
Arna-Bjørnar - Radøy/Manger 4 : 1
Sotra - Austevoll 6 : 1
Larsnes/Gursken - Eid 3 : 2
Averøykameratene - Eidsvåg 6 : 5
Stryn - Tornado Måløy 7 : 1
Øystese - Voss 4 : 3
Tynset - Alvdal 2 : 1
Heimdal - Kolstad 2 : 3
Byneset - Charlottenlund 0 : 4
Sverresborg - Trygg/Lade 2 : 6
Strindheim - NTNUI 3 : 1
Neset - Steinkjer 1 : 5
Tertnes - Norges Handelshøgskole 1 : 2
Salangen - Senja 2 : 5
Kirkenes - Norild 2 : 0
Trosvik - Kråkerøy 2 : 3
Selbak - Østsiden 2 : 4
Ås - Nesodden 2 : 3
Nordstrand - Røa 2 : 1
Lokomotiv Oslo - Oslo City 3 : 0
Hasle-Løren - Kolbotn 3 : 1
Holmlia - Romsås 1 : 4
Rustad - Oslojuvelene 1 : 4
Frigg Oslo - Fagerborg 3 : 2
Gjerdrum - Klemetsrud 1 : 0
Skårer - Fet 0 : 4
Skjetten - Skedsmo 3 : 2
Hauerseter - Storhamar 2 : 1
Stange - Flisa 1 : 3
Grue - Sander 2 : 0
Lillehammer - Follebu 7 : 0
Gran - Nordre Land 5 : 0
Jevnaker - Holeværingen 5 : 1
Urædd - Skarphedin 5 : 0
Vigør - Donn 1 : 5
Eiger - Flekkefjord 3 : 1
Smørås - Djerv 9 : 8
Nordhordland - Vadmyra 1 : 3
Os - Lysekloster 3 : 1
Lyngbø - Odda 4 : 2
Frøya - Varegg 2 : 4
Porsanger - Bjørnevatn 2 : 5
Sarpsborg FK - Sparta Sarpsborg 3 : 0
Korsvoll - Lille Tøyen 0 : 1
Volda - Bergsøy 0 : 2
Fart - Ottestad 1 : 6
Askim - Sprint-Jeløy 0 : 1
Junkeren - Innstranda 4 : 0
Stjørdals-Blink - Skarp 8 : 1
23.03.2014
Grand Bodø - Tverlandet 0 : 5
Lyngen/Karnes - Skjervøy 2 : 3
Stålkameratene - Fauske/Sprint 2 : 1
 
2. runde
01.04.2014
Randaberg - Brodd 0 : 1
Eiger - Lyngdal 2 : 6
02.04.2014
Varegg - Arna-Bjørnar 1 : 0
Oslojuvelene - Ullern 1 : 0
03.04.2014
Høllen - Donn 3 : 1
Larvik Turn - Runar 2 : 1
Åssiden - Hasle-Løren 2 : 3
04.04.2014
Madla - Klepp 1 : 3
05.04.2014
Bjørnevatn - Kirkenes 1 : 2
Tverrelvdalen - Bossekop 1 : 6
Mjølner - Sortland 8 : 0
Brattvåg - Spjelkavik 2 : 1
Norges Handelshøgskole - Lyngbø 0 : 1
Årdal - Øystese 3 : 3
Larsnes/Gursken - Stryn 3 : 2
Bergsøy - Skarbøvik 2 : 1
Surnadal - Averøykameratene 4 : 0
Orkla - Buvik 2 : 0
Tynset - Lillehammer 3 : 1
Trygg/Lade - Strindheim 0 : 5
Charlottenlund - Kolstad 0 : 3
Åfjord - Verdal 3 : 4
Steinkjer - Rørvik 4 : 0
Sandnessjøen - Stålkameratene 4 : 3
Tverlandet - Junkeren 3 : 2
Kråkerøy - Østsiden 5 : 1
Sprint-Jeløy - Sarpsborg FK 1 : 2
Romsås - Lokomotiv Oslo 0 : 1
Nesodden - Nordstrand 0 : 1
Lommedalen - Oldenborg 1 : 1
Lille Tøyen - Frigg Oslo 0 : 2
Fet - Skjetten 2 : 0
Aurskog-Høland - Fjellhamar 1 : 1
Gran - Jevnaker 1 : 2
Toten - Ottestad 1 : 5
Tønsberg - Drammen FK 0 : 4
Frøyland - Sola 1 : 4
Åkra - Vardeneset 2 : 2
Bjarg - Smørås 6 : 0
Modum - Vestfossen 6 : 4
Fløya - Stjørdals-Blink 3 : 2
06.04.2014
Djerv 1919 - Os 1 : 3
Flisa - Hauerseter 2 : 3
Kjapp - Urædd 1 : 0
Skjervøy - Senja 0 : 3
Vadmyra - Sotra 1 : 0
Gjerdrum - Grue 2 : 3
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no