Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2017-sesongen      NT-ligaen avd 5      4. div HESA      5. div HESA     6. div Hland     6. div Salten     Junior G19     Junior J19     NM
A-laget 2014 Kamprapport Spillerstall Tabell Kampkalender Terminliste Støtteapparat Statistikk


Rustad
NM kval., 22.03.2014 kl 15:00
pause

Oslojuvelene

Tilskuere: -
Dommer: Sulman Hussain, Manglerud Star Fotball
Kampinfo Live-referat Lagoppstillinger Chat  
 
Rustad
1 Waqas Shabir Ahmed
3 Hareet Singh Sandhu
2 Karar Al-Zayadi
14 Nikolai Birkeli
6 Mohammed Usman Ashraf
11 Azad Moradi
8 Haakon Engelsen Berg
15 Mesud Ahmed
10 Fatmir Adem
13 Mesven Berhe
7 Øyvind Vintermyr
 
Oslojuvelene
12 Egzon Sadriu
22 Morten Nergård Høgblad
14 Eirik Andersen
Christoffer Karlsen
5 Erik Vinje
15 Jonas Ramstad Røise
2 Karl Felix Bendiksen Krafft
27 Fredrik Wilhelm Bråthen
39 Gøran Kallåk
29 Ole Petter Bømark
89 Mats Marthinussen
     
Innbyttere
16 Ali Al Otabi
17 Delshad Moradi
19 Mats Olsen
20 Mergim Asanoski
21 Hamzha Mahmood
23 Yaw Oduro Manu Anane Britwum
26 Benjamin Christensen
 
Innbyttere
7 Kristoffer Pettersen Rambøl
9 John Ivar Strand
11 Jon Semb
13 Ole Chr Skilbred
33 Knut Wærstad Mindrebø
34 Nicolai Wedege Hofstad
42 Martin Herman Wiedswang Zondag
 
[Kvalifisering NM] [NM Ordinære runder]
 
 
1. runde
12.03.2014
Rollon - Skarbøvik 1 : 4
13.03.2014
Sola - Vaulen 4 : 2
Rælingen - Høland 2 : 6
16.03.2014
Bjørgan - Åfjord 1 : 2
18.03.2014
Fjellhamar - Funnefoss/Vormsund 2 : 1
Nærbø - Frøyland 1 : 2
19.03.2014
Surnadal - Sunndal 5 : 0
Stoppen - Vestfossen 2 : 6
Kopervik - Åkra 3 : 4
Buvik - KIL/Hemne 3 : 0
20.03.2014
Hundvåg - Madla 1 : 5
Hardhaus - Mjølner 1 : 3
Norborg - Brattvåg 1 : 2
Meldal - Orkla 3 : 4
Vardeneset - Staal Jørpeland 2 : 1
Tollnes - Larvik Turn 3 : 6
Runar - Flint 2 : 0
Ishavsbyen - Fløya 0 : 6
Husøy & Foynland - Tønsberg 1 : 2
Randesund - Høllen 0 : 2
21.03.2014
Spjelkavik - Stranda 2 : 1
Slemmestad - Lommedalen 2 : 7
Solberg - Modum 1 : 5
Lyngdal - Mandalskameratene 5 : 2
Bremnes - Djerv 1919 4 : 6
Vuku - Verdal 0 : 5
Re FK - Åssiden 3 : 3
Bossekop - Sørøy Glimt 3 : 1
22.03.2014
Hovding - Bjarg 0 : 2
Drammen FK - Drammens BK 8 : 0
Rørvik - Namsos 3 : 2
Ulefoss - Kjapp 1 : 3
Tverrelvdalen - Hammerfest 2 : 1
Ullern - Fossum 3 : 1
Sortland - Lofoten 4 : 1
Oppsal - Oldenborg 3 : 7
Brodd - Austrått 1 : 0
Sandnessjøen - Mosjøen 3 : 0
Riska - Randaberg 0 : 2
Moelven - Toten 7 : 8
Årdal - Vik 11 : 2
Klepp - Rosseland 7 : 1
Arna-Bjørnar - Radøy/Manger 4 : 1
Sotra - Austevoll 6 : 1
Larsnes/Gursken - Eid 3 : 2
Averøykameratene - Eidsvåg 6 : 5
Stryn - Tornado Måløy 7 : 1
Øystese - Voss 4 : 3
Tynset - Alvdal 2 : 1
Heimdal - Kolstad 2 : 3
Byneset - Charlottenlund 0 : 4
Sverresborg - Trygg/Lade 2 : 6
Strindheim - NTNUI 3 : 1
Neset - Steinkjer 1 : 5
Tertnes - Norges Handelshøgskole 1 : 2
Salangen - Senja 2 : 5
Kirkenes - Norild 2 : 0
Trosvik - Kråkerøy 2 : 3
Selbak - Østsiden 2 : 4
Ås - Nesodden 2 : 3
Nordstrand - Røa 2 : 1
Lokomotiv Oslo - Oslo City 3 : 0
Hasle-Løren - Kolbotn 3 : 1
Holmlia - Romsås 1 : 4
Rustad - Oslojuvelene 1 : 4
Frigg Oslo - Fagerborg 3 : 2
Gjerdrum - Klemetsrud 1 : 0
Skårer - Fet 0 : 4
Skjetten - Skedsmo 3 : 2
Hauerseter - Storhamar 2 : 1
Stange - Flisa 1 : 3
Grue - Sander 2 : 0
Lillehammer - Follebu 7 : 0
Gran - Nordre Land 5 : 0
Jevnaker - Holeværingen 5 : 1
Urædd - Skarphedin 5 : 0
Vigør - Donn 1 : 5
Eiger - Flekkefjord 3 : 1
Smørås - Djerv 9 : 8
Nordhordland - Vadmyra 1 : 3
Os - Lysekloster 3 : 1
Lyngbø - Odda 4 : 2
Frøya - Varegg 2 : 4
Porsanger - Bjørnevatn 2 : 5
Sarpsborg FK - Sparta Sarpsborg 3 : 0
Korsvoll - Lille Tøyen 0 : 1
Volda - Bergsøy 0 : 2
Fart - Ottestad 1 : 6
Askim - Sprint-Jeløy 0 : 1
Junkeren - Innstranda 4 : 0
Stjørdals-Blink - Skarp 8 : 1
23.03.2014
Grand Bodø - Tverlandet 0 : 5
Lyngen/Karnes - Skjervøy 2 : 3
Stålkameratene - Fauske/Sprint 2 : 1
 
2. runde
01.04.2014
Randaberg - Brodd 0 : 1
Eiger - Lyngdal 2 : 6
02.04.2014
Varegg - Arna-Bjørnar 1 : 0
Oslojuvelene - Ullern 1 : 0
03.04.2014
Høllen - Donn 3 : 1
Larvik Turn - Runar 2 : 1
Åssiden - Hasle-Løren 2 : 3
04.04.2014
Madla - Klepp 1 : 3
05.04.2014
Bjørnevatn - Kirkenes 1 : 2
Tverrelvdalen - Bossekop 1 : 6
Mjølner - Sortland 8 : 0
Brattvåg - Spjelkavik 2 : 1
Norges Handelshøgskole - Lyngbø 0 : 1
Årdal - Øystese 3 : 3
Larsnes/Gursken - Stryn 3 : 2
Bergsøy - Skarbøvik 2 : 1
Surnadal - Averøykameratene 4 : 0
Orkla - Buvik 2 : 0
Tynset - Lillehammer 3 : 1
Trygg/Lade - Strindheim 0 : 5
Charlottenlund - Kolstad 0 : 3
Åfjord - Verdal 3 : 4
Steinkjer - Rørvik 4 : 0
Sandnessjøen - Stålkameratene 4 : 3
Tverlandet - Junkeren 3 : 2
Kråkerøy - Østsiden 5 : 1
Sprint-Jeløy - Sarpsborg FK 1 : 2
Romsås - Lokomotiv Oslo 0 : 1
Nesodden - Nordstrand 0 : 1
Lommedalen - Oldenborg 1 : 1
Lille Tøyen - Frigg Oslo 0 : 2
Fet - Skjetten 2 : 0
Aurskog-Høland - Fjellhamar 1 : 1
Gran - Jevnaker 1 : 2
Toten - Ottestad 1 : 5
Tønsberg - Drammen FK 0 : 4
Frøyland - Sola 1 : 4
Åkra - Vardeneset 2 : 2
Bjarg - Smørås 6 : 0
Modum - Vestfossen 6 : 4
Fløya - Stjørdals-Blink 3 : 2
06.04.2014
Djerv 1919 - Os 1 : 3
Flisa - Hauerseter 2 : 3
Kjapp - Urædd 1 : 0
Skjervøy - Senja 0 : 3
Vadmyra - Sotra 1 : 0
Gjerdrum - Grue 2 : 3
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no