Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2017-sesongen      NT-ligaen avd 5      4. div HESA      5. div HESA     6. div Hland     6. div Salten     Junior G19     Junior J19     NM
A-laget 2014 Kamprapport Spillerstall Tabell Kampkalender Terminliste Støtteapparat Statistikk


Drammen FK
NM kval., 22.03.2014 kl 13:00
pause

Drammens BK

Tilskuere: 75
Dommer: Adem Satici, Fjell Sportsklubb
Kampinfo Live-referat Lagoppstillinger Chat  
 
Drammen FK
1 Hermann Tronhus Rhodén
7 Faramarz Nemati
2 Kim Olav Østhagen
80 Niklas Wilkinson
48 Tomas Lian
21 Awat Peygembernejad
30 Emil Fossum
8 Thomas Backe
4 Truls Garmo Johansen
24 Abdihakim Akmet Dagane
37 Benjamin Krantz
 
Drammens BK
12 Svein Roger Thorrud Johansen
4 Joakim Johansen
18 Martin Moen
6 Axel Herman Arentz
22 Mats Alexander Johansen
20 Pål Gjemmestad Nilsen
9 Mikkel Johan Sveia Knutsen
7 Marius Hansen Dokka
10 Varkaran Singh
17 Fredrik Høyer
26 Thomas Rønning
     
Innbyttere
10 Behajdin Celina
11 Thorleif Molvær
12 Hans Erik Jakobsen
16 Henning Thomesen
17 Sindre Horgen
18 Petter Kalmo
 
Innbyttere
1 Jørgen Andreas Gjestvang
3 Vetle-Tobias Braathen Killingstad
5 Kristian Marheim
11 Atef Mohammad
13 Mats Christoffer Nilsen
15 Anders Rusthen
29 Deividas Latusenka
 
[Kvalifisering NM] [NM Ordinære runder]
 
 
1. runde
12.03.2014
Rollon - Skarbøvik 1 : 4
13.03.2014
Sola - Vaulen 4 : 2
Rælingen - Høland 2 : 6
16.03.2014
Bjørgan - Åfjord 1 : 2
18.03.2014
Fjellhamar - Funnefoss/Vormsund 2 : 1
Nærbø - Frøyland 1 : 2
19.03.2014
Surnadal - Sunndal 5 : 0
Stoppen - Vestfossen 2 : 6
Kopervik - Åkra 3 : 4
Buvik - KIL/Hemne 3 : 0
20.03.2014
Hundvåg - Madla 1 : 5
Hardhaus - Mjølner 1 : 3
Norborg - Brattvåg 1 : 2
Meldal - Orkla 3 : 4
Vardeneset - Staal Jørpeland 2 : 1
Tollnes - Larvik Turn 3 : 6
Runar - Flint 2 : 0
Ishavsbyen - Fløya 0 : 6
Husøy & Foynland - Tønsberg 1 : 2
Randesund - Høllen 0 : 2
21.03.2014
Spjelkavik - Stranda 2 : 1
Slemmestad - Lommedalen 2 : 7
Solberg - Modum 1 : 5
Lyngdal - Mandalskameratene 5 : 2
Bremnes - Djerv 1919 4 : 6
Vuku - Verdal 0 : 5
Re FK - Åssiden 3 : 3
Bossekop - Sørøy Glimt 3 : 1
22.03.2014
Hovding - Bjarg 0 : 2
Drammen FK - Drammens BK 8 : 0
Rørvik - Namsos 3 : 2
Ulefoss - Kjapp 1 : 3
Tverrelvdalen - Hammerfest 2 : 1
Ullern - Fossum 3 : 1
Sortland - Lofoten 4 : 1
Oppsal - Oldenborg 3 : 7
Brodd - Austrått 1 : 0
Sandnessjøen - Mosjøen 3 : 0
Riska - Randaberg 0 : 2
Moelven - Toten 7 : 8
Årdal - Vik 11 : 2
Klepp - Rosseland 7 : 1
Arna-Bjørnar - Radøy/Manger 4 : 1
Sotra - Austevoll 6 : 1
Larsnes/Gursken - Eid 3 : 2
Averøykameratene - Eidsvåg 6 : 5
Stryn - Tornado Måløy 7 : 1
Øystese - Voss 4 : 3
Tynset - Alvdal 2 : 1
Heimdal - Kolstad 2 : 3
Byneset - Charlottenlund 0 : 4
Sverresborg - Trygg/Lade 2 : 6
Strindheim - NTNUI 3 : 1
Neset - Steinkjer 1 : 5
Tertnes - Norges Handelshøgskole 1 : 2
Salangen - Senja 2 : 5
Kirkenes - Norild 2 : 0
Trosvik - Kråkerøy 2 : 3
Selbak - Østsiden 2 : 4
Ås - Nesodden 2 : 3
Nordstrand - Røa 2 : 1
Lokomotiv Oslo - Oslo City 3 : 0
Hasle-Løren - Kolbotn 3 : 1
Holmlia - Romsås 1 : 4
Rustad - Oslojuvelene 1 : 4
Frigg Oslo - Fagerborg 3 : 2
Gjerdrum - Klemetsrud 1 : 0
Skårer - Fet 0 : 4
Skjetten - Skedsmo 3 : 2
Hauerseter - Storhamar 2 : 1
Stange - Flisa 1 : 3
Grue - Sander 2 : 0
Lillehammer - Follebu 7 : 0
Gran - Nordre Land 5 : 0
Jevnaker - Holeværingen 5 : 1
Urædd - Skarphedin 5 : 0
Vigør - Donn 1 : 5
Eiger - Flekkefjord 3 : 1
Smørås - Djerv 9 : 8
Nordhordland - Vadmyra 1 : 3
Os - Lysekloster 3 : 1
Lyngbø - Odda 4 : 2
Frøya - Varegg 2 : 4
Porsanger - Bjørnevatn 2 : 5
Sarpsborg FK - Sparta Sarpsborg 3 : 0
Korsvoll - Lille Tøyen 0 : 1
Volda - Bergsøy 0 : 2
Fart - Ottestad 1 : 6
Askim - Sprint-Jeløy 0 : 1
Junkeren - Innstranda 4 : 0
Stjørdals-Blink - Skarp 8 : 1
23.03.2014
Grand Bodø - Tverlandet 0 : 5
Lyngen/Karnes - Skjervøy 2 : 3
Stålkameratene - Fauske/Sprint 2 : 1
 
2. runde
01.04.2014
Randaberg - Brodd 0 : 1
Eiger - Lyngdal 2 : 6
02.04.2014
Varegg - Arna-Bjørnar 1 : 0
Oslojuvelene - Ullern 1 : 0
03.04.2014
Høllen - Donn 3 : 1
Larvik Turn - Runar 2 : 1
Åssiden - Hasle-Løren 2 : 3
04.04.2014
Madla - Klepp 1 : 3
05.04.2014
Bjørnevatn - Kirkenes 1 : 2
Tverrelvdalen - Bossekop 1 : 6
Mjølner - Sortland 8 : 0
Brattvåg - Spjelkavik 2 : 1
Norges Handelshøgskole - Lyngbø 0 : 1
Årdal - Øystese 3 : 3
Larsnes/Gursken - Stryn 3 : 2
Bergsøy - Skarbøvik 2 : 1
Surnadal - Averøykameratene 4 : 0
Orkla - Buvik 2 : 0
Tynset - Lillehammer 3 : 1
Trygg/Lade - Strindheim 0 : 5
Charlottenlund - Kolstad 0 : 3
Åfjord - Verdal 3 : 4
Steinkjer - Rørvik 4 : 0
Sandnessjøen - Stålkameratene 4 : 3
Tverlandet - Junkeren 3 : 2
Kråkerøy - Østsiden 5 : 1
Sprint-Jeløy - Sarpsborg FK 1 : 2
Romsås - Lokomotiv Oslo 0 : 1
Nesodden - Nordstrand 0 : 1
Lommedalen - Oldenborg 1 : 1
Lille Tøyen - Frigg Oslo 0 : 2
Fet - Skjetten 2 : 0
Aurskog-Høland - Fjellhamar 1 : 1
Gran - Jevnaker 1 : 2
Toten - Ottestad 1 : 5
Tønsberg - Drammen FK 0 : 4
Frøyland - Sola 1 : 4
Åkra - Vardeneset 2 : 2
Bjarg - Smørås 6 : 0
Modum - Vestfossen 6 : 4
Fløya - Stjørdals-Blink 3 : 2
06.04.2014
Djerv 1919 - Os 1 : 3
Flisa - Hauerseter 2 : 3
Kjapp - Urædd 1 : 0
Skjervøy - Senja 0 : 3
Vadmyra - Sotra 1 : 0
Gjerdrum - Grue 2 : 3
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no