Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2017-sesongen      NT-ligaen avd 5      4. div HESA      5. div HESA     6. div Hland     6. div Salten     Junior G19     Junior J19     NM
A-laget 2014 Kamprapport Spillerstall Tabell Kampkalender Terminliste Støtteapparat Statistikk


Tynset
NM kval., 22.03.2014 kl 15:00
pause

Alvdal

Tilskuere: 267
Dommer: Thomas Solum Lystad, Kolstad Fotball
Kampinfo Live-referat Lagoppstillinger Chat  
 
Tynset
1 Emil Fiskvik
15 Bjørnar Tuveng
4 Henning Røe
5 Lars Fossvoll Strypet
2 Magnus Hagen
11 Christoffer Engan
8 Eirik Røe
7 Vebjørn Strypet
9 Andre Brendryen
10 Erlend Enget
3 Morten Aakerøien
 
Alvdal
1 Marius Rosmæl
6 Kristian Dalen
5 Kristian Holmen
3 Lars Petter Streitlien
21 Rick Peo Andersen
7 Erland Slåen
8 Kjetil Skorstad Thoresen
11 Tor Christen Bjørn
20 Esten Hilmarsen
16 Kenneth Brendryen
10 Tommy Skårn
     
Innbyttere
12 Sondre Kroglund
14 Ola Bergfall Brovold
16 Ole Erik Midtskogen
17 Brede Moen
20 Torgeir Morønning Nybø
21 Markus Kokvoll
22 Einar Lunåshaug
 
Innbyttere
2 Ole Syver Dalen
4 Jørgen Bjørn
9 Jarle Sagbakken
12 Hernan Matias Maquieira
13 Audun Røe
15 Vemund Christoffersen Horten
17 Kristian Rosmæl Kløvstad
 
[Kvalifisering NM] [NM Ordinære runder]
 
 
1. runde
12.03.2014
Rollon - Skarbøvik 1 : 4
13.03.2014
Sola - Vaulen 4 : 2
Rælingen - Høland 2 : 6
16.03.2014
Bjørgan - Åfjord 1 : 2
18.03.2014
Fjellhamar - Funnefoss/Vormsund 2 : 1
Nærbø - Frøyland 1 : 2
19.03.2014
Surnadal - Sunndal 5 : 0
Stoppen - Vestfossen 2 : 6
Kopervik - Åkra 3 : 4
Buvik - KIL/Hemne 3 : 0
20.03.2014
Hundvåg - Madla 1 : 5
Hardhaus - Mjølner 1 : 3
Norborg - Brattvåg 1 : 2
Meldal - Orkla 3 : 4
Vardeneset - Staal Jørpeland 2 : 1
Tollnes - Larvik Turn 3 : 6
Runar - Flint 2 : 0
Ishavsbyen - Fløya 0 : 6
Husøy & Foynland - Tønsberg 1 : 2
Randesund - Høllen 0 : 2
21.03.2014
Spjelkavik - Stranda 2 : 1
Slemmestad - Lommedalen 2 : 7
Solberg - Modum 1 : 5
Lyngdal - Mandalskameratene 5 : 2
Bremnes - Djerv 1919 4 : 6
Vuku - Verdal 0 : 5
Re FK - Åssiden 3 : 3
Bossekop - Sørøy Glimt 3 : 1
22.03.2014
Hovding - Bjarg 0 : 2
Drammen FK - Drammens BK 8 : 0
Rørvik - Namsos 3 : 2
Ulefoss - Kjapp 1 : 3
Tverrelvdalen - Hammerfest 2 : 1
Ullern - Fossum 3 : 1
Sortland - Lofoten 4 : 1
Oppsal - Oldenborg 3 : 7
Brodd - Austrått 1 : 0
Sandnessjøen - Mosjøen 3 : 0
Riska - Randaberg 0 : 2
Moelven - Toten 7 : 8
Årdal - Vik 11 : 2
Klepp - Rosseland 7 : 1
Arna-Bjørnar - Radøy/Manger 4 : 1
Sotra - Austevoll 6 : 1
Larsnes/Gursken - Eid 3 : 2
Averøykameratene - Eidsvåg 6 : 5
Stryn - Tornado Måløy 7 : 1
Øystese - Voss 4 : 3
Tynset - Alvdal 2 : 1
Heimdal - Kolstad 2 : 3
Byneset - Charlottenlund 0 : 4
Sverresborg - Trygg/Lade 2 : 6
Strindheim - NTNUI 3 : 1
Neset - Steinkjer 1 : 5
Tertnes - Norges Handelshøgskole 1 : 2
Salangen - Senja 2 : 5
Kirkenes - Norild 2 : 0
Trosvik - Kråkerøy 2 : 3
Selbak - Østsiden 2 : 4
Ås - Nesodden 2 : 3
Nordstrand - Røa 2 : 1
Lokomotiv Oslo - Oslo City 3 : 0
Hasle-Løren - Kolbotn 3 : 1
Holmlia - Romsås 1 : 4
Rustad - Oslojuvelene 1 : 4
Frigg Oslo - Fagerborg 3 : 2
Gjerdrum - Klemetsrud 1 : 0
Skårer - Fet 0 : 4
Skjetten - Skedsmo 3 : 2
Hauerseter - Storhamar 2 : 1
Stange - Flisa 1 : 3
Grue - Sander 2 : 0
Lillehammer - Follebu 7 : 0
Gran - Nordre Land 5 : 0
Jevnaker - Holeværingen 5 : 1
Urædd - Skarphedin 5 : 0
Vigør - Donn 1 : 5
Eiger - Flekkefjord 3 : 1
Smørås - Djerv 9 : 8
Nordhordland - Vadmyra 1 : 3
Os - Lysekloster 3 : 1
Lyngbø - Odda 4 : 2
Frøya - Varegg 2 : 4
Porsanger - Bjørnevatn 2 : 5
Sarpsborg FK - Sparta Sarpsborg 3 : 0
Korsvoll - Lille Tøyen 0 : 1
Volda - Bergsøy 0 : 2
Fart - Ottestad 1 : 6
Askim - Sprint-Jeløy 0 : 1
Junkeren - Innstranda 4 : 0
Stjørdals-Blink - Skarp 8 : 1
23.03.2014
Grand Bodø - Tverlandet 0 : 5
Lyngen/Karnes - Skjervøy 2 : 3
Stålkameratene - Fauske/Sprint 2 : 1
 
2. runde
01.04.2014
Randaberg - Brodd 0 : 1
Eiger - Lyngdal 2 : 6
02.04.2014
Varegg - Arna-Bjørnar 1 : 0
Oslojuvelene - Ullern 1 : 0
03.04.2014
Høllen - Donn 3 : 1
Larvik Turn - Runar 2 : 1
Åssiden - Hasle-Løren 2 : 3
04.04.2014
Madla - Klepp 1 : 3
05.04.2014
Bjørnevatn - Kirkenes 1 : 2
Tverrelvdalen - Bossekop 1 : 6
Mjølner - Sortland 8 : 0
Brattvåg - Spjelkavik 2 : 1
Norges Handelshøgskole - Lyngbø 0 : 1
Årdal - Øystese 3 : 3
Larsnes/Gursken - Stryn 3 : 2
Bergsøy - Skarbøvik 2 : 1
Surnadal - Averøykameratene 4 : 0
Orkla - Buvik 2 : 0
Tynset - Lillehammer 3 : 1
Trygg/Lade - Strindheim 0 : 5
Charlottenlund - Kolstad 0 : 3
Åfjord - Verdal 3 : 4
Steinkjer - Rørvik 4 : 0
Sandnessjøen - Stålkameratene 4 : 3
Tverlandet - Junkeren 3 : 2
Kråkerøy - Østsiden 5 : 1
Sprint-Jeløy - Sarpsborg FK 1 : 2
Romsås - Lokomotiv Oslo 0 : 1
Nesodden - Nordstrand 0 : 1
Lommedalen - Oldenborg 1 : 1
Lille Tøyen - Frigg Oslo 0 : 2
Fet - Skjetten 2 : 0
Aurskog-Høland - Fjellhamar 1 : 1
Gran - Jevnaker 1 : 2
Toten - Ottestad 1 : 5
Tønsberg - Drammen FK 0 : 4
Frøyland - Sola 1 : 4
Åkra - Vardeneset 2 : 2
Bjarg - Smørås 6 : 0
Modum - Vestfossen 6 : 4
Fløya - Stjørdals-Blink 3 : 2
06.04.2014
Djerv 1919 - Os 1 : 3
Flisa - Hauerseter 2 : 3
Kjapp - Urædd 1 : 0
Skjervøy - Senja 0 : 3
Vadmyra - Sotra 1 : 0
Gjerdrum - Grue 2 : 3
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no