Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2017-sesongen      NT-ligaen avd 5      4. div HESA      5. div HESA     6. div Hland     6. div Salten     Junior G19     Junior J19     NM
A-laget 2014 Kamprapport Spillerstall Tabell Kampkalender Terminliste Støtteapparat Statistikk


Kråkerøy
NM kval., 05.04.2014 kl 15:00
pause

Østsiden

Tilskuere: -
Dommer: Jørgen Lindblad, Ekholt BK
Kampinfo Live-referat Lagoppstillinger Chat  
 
Kråkerøy
1 Giedrius Kvedaras
3 Jørgen Magnussen
17 Rudi Haraldsen
24 Karolis Jarmalavicius
4 Martin Lebæk Stafseng
8 Vetle Nilsen
11 Alexander Syversen
7 Bjørnar Johannessen
23 Michael Alexander Juhl Røn
9 Anders Holberg
10 Henrik Rangøy Holte
 
Østsiden
1 Fredrik Tofthagen
2 Adrian Kaaber
8 Eirik Laabak
4 Joe Lunde
13 Lars Bråten
21 Berahman Gholamreza
14 Jeton Pestisha
7 Mergim Dervishi
10 Sabah Aziz
6 Fatos Berisha
33 Liridon Selmani
     
Innbyttere
12 Marius Svendsen
19 Ingar Fredheim Olsen
22 Sondre Daniel Barlien
26 Kristian Ree Berge
30 Torvald Bertelsen
32 Andreas Nygaard
55 Magnus Guldbrandsen
 
Innbyttere
9 Odillon Kashama
11 Andreas Hermansen
12 Anders Harlem Nilsen
15 Stian Martin Nicolaisen
16 Kristoffer Sternfoss
22 Kushtrim Maholli
 
[Kvalifisering NM] [NM Ordinære runder]
 
 
2. runde
01.04.2014
Randaberg - Brodd 0 : 1
Eiger - Lyngdal 2 : 6
02.04.2014
Varegg - Arna-Bjørnar 1 : 0
Oslojuvelene - Ullern 1 : 0
03.04.2014
Høllen - Donn 3 : 1
Larvik Turn - Runar 2 : 1
Åssiden - Hasle-Løren 2 : 3
04.04.2014
Madla - Klepp 1 : 3
05.04.2014
Bjørnevatn - Kirkenes 1 : 2
Tverrelvdalen - Bossekop 1 : 6
Mjølner - Sortland 8 : 0
Brattvåg - Spjelkavik 2 : 1
Norges Handelshøgskole - Lyngbø 0 : 1
Årdal - Øystese 3 : 3
Larsnes/Gursken - Stryn 3 : 2
Bergsøy - Skarbøvik 2 : 1
Surnadal - Averøykameratene 4 : 0
Orkla - Buvik 2 : 0
Tynset - Lillehammer 3 : 1
Trygg/Lade - Strindheim 0 : 5
Charlottenlund - Kolstad 0 : 3
Åfjord - Verdal 3 : 4
Steinkjer - Rørvik 4 : 0
Sandnessjøen - Stålkameratene 4 : 3
Tverlandet - Junkeren 3 : 2
Kråkerøy - Østsiden 5 : 1
Sprint-Jeløy - Sarpsborg FK 1 : 2
Romsås - Lokomotiv Oslo 0 : 1
Nesodden - Nordstrand 0 : 1
Lommedalen - Oldenborg 1 : 1
Lille Tøyen - Frigg Oslo 0 : 2
Fet - Skjetten 2 : 0
Aurskog-Høland - Fjellhamar 1 : 1
Gran - Jevnaker 1 : 2
Toten - Ottestad 1 : 5
Tønsberg - Drammen FK 0 : 4
Frøyland - Sola 1 : 4
Åkra - Vardeneset 2 : 2
Bjarg - Smørås 6 : 0
Modum - Vestfossen 6 : 4
Fløya - Stjørdals-Blink 3 : 2
06.04.2014
Djerv 1919 - Os 1 : 3
Flisa - Hauerseter 2 : 3
Kjapp - Urædd 1 : 0
Skjervøy - Senja 0 : 3
Vadmyra - Sotra 1 : 0
Gjerdrum - Grue 2 : 3
 
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no