Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2017-sesongen      NT-ligaen avd 5      4. div HESA      5. div HESA     6. div Hland     6. div Salten     Junior G19     Junior J19     NM
A-laget 2014 Kamprapport Spillerstall Tabell Kampkalender Terminliste Støtteapparat Statistikk


Sprint-Jeløy
NM kval., 05.04.2014 kl 15:00
pause

Sarpsborg FK

Tilskuere: 55
Dommer: Richard Johansen, Tveter IL
Kampinfo Live-referat Lagoppstillinger Chat  
 
Sprint-Jeløy
1 Anders Korsnes
3 Henry Isegran
23 Daniel H Reinoso
19 Joakim Petter Hermannsen
24 Henrik Wold
20 Andreas Johansen
7 Henning Johannessen
8 Erik Halvorsen
4 Leon Dokland
17 Adrian Hagerup
6 Ishaq Segtnan
 
Sarpsborg FK
16 Lars Kristian Raknes
7 Stian Thomassen
2 Fredrik Stordahl
3 Andreas Vigdal Elvestad
5 Amund Johannessen Moe
10 Mats Gyring Olavesen
6 Per Marcus Johannessen
18 Simen Økland
9 Alban Isufi
11 Anders Heramb Johansen
22 Vegard Larsen
     
Innbyttere
5 Sebastian Jessen
9 Ali Ahmed
11 Alban Ramadani
12 Iben E. Bødtker-Næss
14 John Brendan Griffin
33 Daniel Ark Saastad
 
Innbyttere
1 Rino Andre Hansen
15 Tobias Ekrem
17 Emil Alme
21 Tobias Opås
23 Ola Sola
 
[Kvalifisering NM] [NM Ordinære runder]
 
 
2. runde
01.04.2014
Randaberg - Brodd 0 : 1
Eiger - Lyngdal 2 : 6
02.04.2014
Varegg - Arna-Bjørnar 1 : 0
Oslojuvelene - Ullern 1 : 0
03.04.2014
Høllen - Donn 3 : 1
Larvik Turn - Runar 2 : 1
Åssiden - Hasle-Løren 2 : 3
04.04.2014
Madla - Klepp 1 : 3
05.04.2014
Bjørnevatn - Kirkenes 1 : 2
Tverrelvdalen - Bossekop 1 : 6
Mjølner - Sortland 8 : 0
Brattvåg - Spjelkavik 2 : 1
Norges Handelshøgskole - Lyngbø 0 : 1
Årdal - Øystese 3 : 3
Larsnes/Gursken - Stryn 3 : 2
Bergsøy - Skarbøvik 2 : 1
Surnadal - Averøykameratene 4 : 0
Orkla - Buvik 2 : 0
Tynset - Lillehammer 3 : 1
Trygg/Lade - Strindheim 0 : 5
Charlottenlund - Kolstad 0 : 3
Åfjord - Verdal 3 : 4
Steinkjer - Rørvik 4 : 0
Sandnessjøen - Stålkameratene 4 : 3
Tverlandet - Junkeren 3 : 2
Kråkerøy - Østsiden 5 : 1
Sprint-Jeløy - Sarpsborg FK 1 : 2
Romsås - Lokomotiv Oslo 0 : 1
Nesodden - Nordstrand 0 : 1
Lommedalen - Oldenborg 1 : 1
Lille Tøyen - Frigg Oslo 0 : 2
Fet - Skjetten 2 : 0
Aurskog-Høland - Fjellhamar 1 : 1
Gran - Jevnaker 1 : 2
Toten - Ottestad 1 : 5
Tønsberg - Drammen FK 0 : 4
Frøyland - Sola 1 : 4
Åkra - Vardeneset 2 : 2
Bjarg - Smørås 6 : 0
Modum - Vestfossen 6 : 4
Fløya - Stjørdals-Blink 3 : 2
06.04.2014
Djerv 1919 - Os 1 : 3
Flisa - Hauerseter 2 : 3
Kjapp - Urædd 1 : 0
Skjervøy - Senja 0 : 3
Vadmyra - Sotra 1 : 0
Gjerdrum - Grue 2 : 3
 
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no