Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2017-sesongen      NT-ligaen avd 5      4. div HESA      5. div HESA     6. div Hland     6. div Salten     Junior G19     Junior J19     NM
A-laget 2014 Kamprapport Spillerstall Tabell Kampkalender Terminliste Støtteapparat Statistikk


Lommedalen
NM kval., 05.04.2014 kl 15:00
pause

Oldenborg

Tilskuere: -
Dommer: Magnus Koløy, Bjørndal IF
Kampinfo Live-referat Lagoppstillinger Chat  
 
Lommedalen
1 Lars Christian Kylling
9 Lamin Jatta
20 Bo Randers
22 Per Christian Gundersen
17 Eric Scott Pascual
4 Martin Berstad
7 Shaker Jaghori
8 Erik Benjaminsen
10 Øystein Lundblad Næsheim
18 Carl Fredrik Bytingsvik
23 Andreas Myhre Wiig
 
Oldenborg
1 Jørgen Hande
2 Bernard Brons
3 Arvild Johan Bruun
4 Alexander Minge Salim
7 Håkon Aalbu
5 Alf Jakob H. Aano
6 Lars Eide
8 Peter Kaldestad Guttormsen
9 HÅVARD WIIG
10 Olav Berge
11 Jonathan Mulelid
     
Innbyttere
2 Martin Bekken
3 Steffen Wilsgård
5 Fahid Nazim Sobhieh
14 Mansur Kaplanov
15 Pål Stian Brandsæter
19 Petter Elserud
 
Innbyttere
12 Ørjan Kronheim
13 Lars Stormo
14 Robel Yemane Gebrekida
15 Preben Dale
16 Kenneth Karlsen
17 Niklas Juliussen
18 Edvard Johan Raaen Eidissen
 
[Kvalifisering NM] [NM Ordinære runder]
 
 
2. runde
01.04.2014
Randaberg - Brodd 0 : 1
Eiger - Lyngdal 2 : 6
02.04.2014
Varegg - Arna-Bjørnar 1 : 0
Oslojuvelene - Ullern 1 : 0
03.04.2014
Høllen - Donn 3 : 1
Larvik Turn - Runar 2 : 1
Åssiden - Hasle-Løren 2 : 3
04.04.2014
Madla - Klepp 1 : 3
05.04.2014
Bjørnevatn - Kirkenes 1 : 2
Tverrelvdalen - Bossekop 1 : 6
Mjølner - Sortland 8 : 0
Brattvåg - Spjelkavik 2 : 1
Norges Handelshøgskole - Lyngbø 0 : 1
Årdal - Øystese 3 : 3
Larsnes/Gursken - Stryn 3 : 2
Bergsøy - Skarbøvik 2 : 1
Surnadal - Averøykameratene 4 : 0
Orkla - Buvik 2 : 0
Tynset - Lillehammer 3 : 1
Trygg/Lade - Strindheim 0 : 5
Charlottenlund - Kolstad 0 : 3
Åfjord - Verdal 3 : 4
Steinkjer - Rørvik 4 : 0
Sandnessjøen - Stålkameratene 4 : 3
Tverlandet - Junkeren 3 : 2
Kråkerøy - Østsiden 5 : 1
Sprint-Jeløy - Sarpsborg FK 1 : 2
Romsås - Lokomotiv Oslo 0 : 1
Nesodden - Nordstrand 0 : 1
Lommedalen - Oldenborg 1 : 1
Lille Tøyen - Frigg Oslo 0 : 2
Fet - Skjetten 2 : 0
Aurskog-Høland - Fjellhamar 1 : 1
Gran - Jevnaker 1 : 2
Toten - Ottestad 1 : 5
Tønsberg - Drammen FK 0 : 4
Frøyland - Sola 1 : 4
Åkra - Vardeneset 2 : 2
Bjarg - Smørås 6 : 0
Modum - Vestfossen 6 : 4
Fløya - Stjørdals-Blink 3 : 2
06.04.2014
Djerv 1919 - Os 1 : 3
Flisa - Hauerseter 2 : 3
Kjapp - Urædd 1 : 0
Skjervøy - Senja 0 : 3
Vadmyra - Sotra 1 : 0
Gjerdrum - Grue 2 : 3
 
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no