Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2017-sesongen      NT-ligaen avd 5      4. div HESA      5. div HESA     6. div Hland     6. div Salten     Junior G19     Junior J19     NM
A-laget 2014 Kamprapport Spillerstall Tabell Kampkalender Terminliste Støtteapparat Statistikk


Gjerdrum
NM kval., 06.04.2014 kl 19:30
pause

Grue

Tilskuere: -
Dommer: Jaffar Hussein Said, Rælingen
Kampinfo Live-referat Lagoppstillinger Chat  
 
Gjerdrum
1 Jo Are Smestad
8 Magnus Ekkjestøl
3 Martin Blakkisrud
15 Vetle G. Reinli
20 Ola Jørstad
23 Elias Løvseth
13 Erlend Aas
11 Daniel Wethal Moseng
19 Eirik Moseng
14 Mathias Våge
17 Mergim Shurdhiqi
 
Grue
30 Herman Odden
20 Edvin Jukic
9 Simen Aasum
13 Lars Erik Fremming
17 Jon Harald Gunnarsrud Skulstad
12 Anders Austad
11 Nils Teodor Økstad
8 Hans Henrik Gjeterud
33 Henrik Bråten
7 Øyvind Randen
16 Per Kristian Wenstad
     
Innbyttere
2 Tobias Reinli
5 Alexander Bergedalen
7 Thomas Lund
12 Ole Petter Flatner
16 Kristian Rogstad Aadnøy
22 Zhiar Sorchi
 
Innbyttere
2 Kristoffer Sværk
5 Ola Erling Korbøl
21 Joakim Ruud Lia
25 Oskar Hatten Engerbakk
26 David Molnberg
 
[Kvalifisering NM] [NM Ordinære runder]
 
 
2. runde
01.04.2014
Randaberg - Brodd 0 : 1
Eiger - Lyngdal 2 : 6
02.04.2014
Varegg - Arna-Bjørnar 1 : 0
Oslojuvelene - Ullern 1 : 0
03.04.2014
Høllen - Donn 3 : 1
Larvik Turn - Runar 2 : 1
Åssiden - Hasle-Løren 2 : 3
04.04.2014
Madla - Klepp 1 : 3
05.04.2014
Bjørnevatn - Kirkenes 1 : 2
Tverrelvdalen - Bossekop 1 : 6
Mjølner - Sortland 8 : 0
Brattvåg - Spjelkavik 2 : 1
Norges Handelshøgskole - Lyngbø 0 : 1
Årdal - Øystese 3 : 3
Larsnes/Gursken - Stryn 3 : 2
Bergsøy - Skarbøvik 2 : 1
Surnadal - Averøykameratene 4 : 0
Orkla - Buvik 2 : 0
Tynset - Lillehammer 3 : 1
Trygg/Lade - Strindheim 0 : 5
Charlottenlund - Kolstad 0 : 3
Åfjord - Verdal 3 : 4
Steinkjer - Rørvik 4 : 0
Sandnessjøen - Stålkameratene 4 : 3
Tverlandet - Junkeren 3 : 2
Kråkerøy - Østsiden 5 : 1
Sprint-Jeløy - Sarpsborg FK 1 : 2
Romsås - Lokomotiv Oslo 0 : 1
Nesodden - Nordstrand 0 : 1
Lommedalen - Oldenborg 1 : 1
Lille Tøyen - Frigg Oslo 0 : 2
Fet - Skjetten 2 : 0
Aurskog-Høland - Fjellhamar 1 : 1
Gran - Jevnaker 1 : 2
Toten - Ottestad 1 : 5
Tønsberg - Drammen FK 0 : 4
Frøyland - Sola 1 : 4
Åkra - Vardeneset 2 : 2
Bjarg - Smørås 6 : 0
Modum - Vestfossen 6 : 4
Fløya - Stjørdals-Blink 3 : 2
06.04.2014
Djerv 1919 - Os 1 : 3
Flisa - Hauerseter 2 : 3
Kjapp - Urædd 1 : 0
Skjervøy - Senja 0 : 3
Vadmyra - Sotra 1 : 0
Gjerdrum - Grue 2 : 3
 
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no