Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2017-sesongen      NT-ligaen avd 5      4. div HESA      5. div HESA     6. div Hland     6. div Salten     Junior G19     Junior J19     NM
A-laget 2014 Kamprapport Spillerstall Tabell Kampkalender Terminliste Støtteapparat Statistikk


Åssiden
NM kval., 03.04.2014 kl 19:00
pause

Hasle-Løren

Tilskuere: -
Dommer: Hans Petter Sandtorv Andersen, Nore Neset IL
Kampinfo Live-referat Lagoppstillinger Chat  
 
Åssiden
1 Thomas Syvertsen
6 Peter Henrik Oland
3 Marius Boldt
2 Simen Hansen
17 Øystein Hansen
5 Thomas Westlie Gundersen
21 Anders Madsen
8 Ahmet Cetin
9 Lars Christian Karlsen
4 Sondre Garstad
10 Sondre Hansen Fagerhøi
 
Hasle-Løren
1 Samsu Lowe
3 Martin Brandtsegg Smevik
88 Even Iversen
6 Emil A Bjørnå
8 Henrik Hernæs Thorbjørnsen
10 Ali Sattar Abbas
11 Lars-Erik Loennechen
21 Blerim Redzepi
20 Even Melby Lie
9 Mohamed Joaila
22 Stig Magnus Fønhus Grundesen
     
Innbyttere
7 Adnan Muradi
11 Alexander Hermansen
12 Eirik Stenberg Johannessen
18 Tobias Torgersen
19 Andreas Mortensen Andersen
24 Stein Bjørnar Kristoffersen
40 Sander Sønju Friise
 
Innbyttere
4 Bai Daniel Kanu
12 Terje Svenkerud
14 Raymond Berntsen
16 Halvor Berg
17 Nils-Erling Bleikvassli
 
[Kvalifisering NM] [NM Ordinære runder]
 
 
2. runde
01.04.2014
Randaberg - Brodd 0 : 1
Eiger - Lyngdal 2 : 6
02.04.2014
Varegg - Arna-Bjørnar 1 : 0
Oslojuvelene - Ullern 1 : 0
03.04.2014
Høllen - Donn 3 : 1
Larvik Turn - Runar 2 : 1
Åssiden - Hasle-Løren 2 : 3
04.04.2014
Madla - Klepp 1 : 3
05.04.2014
Bjørnevatn - Kirkenes 1 : 2
Tverrelvdalen - Bossekop 1 : 6
Mjølner - Sortland 8 : 0
Brattvåg - Spjelkavik 2 : 1
Norges Handelshøgskole - Lyngbø 0 : 1
Årdal - Øystese 3 : 3
Larsnes/Gursken - Stryn 3 : 2
Bergsøy - Skarbøvik 2 : 1
Surnadal - Averøykameratene 4 : 0
Orkla - Buvik 2 : 0
Tynset - Lillehammer 3 : 1
Trygg/Lade - Strindheim 0 : 5
Charlottenlund - Kolstad 0 : 3
Åfjord - Verdal 3 : 4
Steinkjer - Rørvik 4 : 0
Sandnessjøen - Stålkameratene 4 : 3
Tverlandet - Junkeren 3 : 2
Kråkerøy - Østsiden 5 : 1
Sprint-Jeløy - Sarpsborg FK 1 : 2
Romsås - Lokomotiv Oslo 0 : 1
Nesodden - Nordstrand 0 : 1
Lommedalen - Oldenborg 1 : 1
Lille Tøyen - Frigg Oslo 0 : 2
Fet - Skjetten 2 : 0
Aurskog-Høland - Fjellhamar 1 : 1
Gran - Jevnaker 1 : 2
Toten - Ottestad 1 : 5
Tønsberg - Drammen FK 0 : 4
Frøyland - Sola 1 : 4
Åkra - Vardeneset 2 : 2
Bjarg - Smørås 6 : 0
Modum - Vestfossen 6 : 4
Fløya - Stjørdals-Blink 3 : 2
06.04.2014
Djerv 1919 - Os 1 : 3
Flisa - Hauerseter 2 : 3
Kjapp - Urædd 1 : 0
Skjervøy - Senja 0 : 3
Vadmyra - Sotra 1 : 0
Gjerdrum - Grue 2 : 3
 
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no