Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2017-sesongen      NT-ligaen avd 5      4. div HESA      5. div HESA     6. div Hland     6. div Salten     Junior G19     Junior J19     NM
A-laget 2014 Kamprapport Spillerstall Tabell Kampkalender Terminliste Støtteapparat Statistikk


Tønsberg
NM kval., 05.04.2014 kl 15:00
pause

Drammen FK

Tilskuere: -
Dommer: Edis Sistek, Nøtterøy IF
Kampinfo Live-referat Lagoppstillinger Chat  
 
Tønsberg
22 Henrik Aase Mathisen
2 Eirik Moen
3 Jonas Damstedt Grieg
14 Marchus Hem
20 Eirik Emil Andresen
5 Markus Markussen
6 Olav Møllerplass Fagelund Gjersø
7 Alagie Sanyang
10 Robin Hofer Dahl
15 Håkon Laaveg Mjell
17 Jonas Johansen
 
Drammen FK
1 Hermann Tronhus Rhodén
3 Mergim Hasi
7 Faramarz Nemati
5 Marius Backe
48 Tomas Lian
2 Awat Peygembernejad
Behajdin Celina
30 Emil Fossum
8 Thomas Backe
4 Truls Garmo Johansen
37 Benjamin Krantz
     
Innbyttere
16 Andreas Skatvedt Iversen
18 Ulf Kristian Bjønness
19 Knut Ahlander
21 Franck Kouta
 
Innbyttere
11 Thorleif Molvær
12 Hans Erik Jakobsen
16 Henning Thomesen
18 Petter Kalmo
19 Thor Fredrik B Jacobsen
24 Abdihakim Akmet Dagane
71 Kevin van der Pol
 
[Kvalifisering NM] [NM Ordinære runder]
 
 
2. runde
01.04.2014
Randaberg - Brodd 0 : 1
Eiger - Lyngdal 2 : 6
02.04.2014
Varegg - Arna-Bjørnar 1 : 0
Oslojuvelene - Ullern 1 : 0
03.04.2014
Høllen - Donn 3 : 1
Larvik Turn - Runar 2 : 1
Åssiden - Hasle-Løren 2 : 3
04.04.2014
Madla - Klepp 1 : 3
05.04.2014
Bjørnevatn - Kirkenes 1 : 2
Tverrelvdalen - Bossekop 1 : 6
Mjølner - Sortland 8 : 0
Brattvåg - Spjelkavik 2 : 1
Norges Handelshøgskole - Lyngbø 0 : 1
Årdal - Øystese 3 : 3
Larsnes/Gursken - Stryn 3 : 2
Bergsøy - Skarbøvik 2 : 1
Surnadal - Averøykameratene 4 : 0
Orkla - Buvik 2 : 0
Tynset - Lillehammer 3 : 1
Trygg/Lade - Strindheim 0 : 5
Charlottenlund - Kolstad 0 : 3
Åfjord - Verdal 3 : 4
Steinkjer - Rørvik 4 : 0
Sandnessjøen - Stålkameratene 4 : 3
Tverlandet - Junkeren 3 : 2
Kråkerøy - Østsiden 5 : 1
Sprint-Jeløy - Sarpsborg FK 1 : 2
Romsås - Lokomotiv Oslo 0 : 1
Nesodden - Nordstrand 0 : 1
Lommedalen - Oldenborg 1 : 1
Lille Tøyen - Frigg Oslo 0 : 2
Fet - Skjetten 2 : 0
Aurskog-Høland - Fjellhamar 1 : 1
Gran - Jevnaker 1 : 2
Toten - Ottestad 1 : 5
Tønsberg - Drammen FK 0 : 4
Frøyland - Sola 1 : 4
Åkra - Vardeneset 2 : 2
Bjarg - Smørås 6 : 0
Modum - Vestfossen 6 : 4
Fløya - Stjørdals-Blink 3 : 2
06.04.2014
Djerv 1919 - Os 1 : 3
Flisa - Hauerseter 2 : 3
Kjapp - Urædd 1 : 0
Skjervøy - Senja 0 : 3
Vadmyra - Sotra 1 : 0
Gjerdrum - Grue 2 : 3
 
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no