Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2017-sesongen      NT-ligaen avd 5      4. div HESA      5. div HESA     6. div Hland     6. div Salten     Junior G19     Junior J19     NM
A-laget 2014 Kamprapport Spillerstall Tabell Kampkalender Terminliste Støtteapparat Statistikk


Høllen
NM kval., 03.04.2014 kl 18:30
pause

Donn

Tilskuere: -
Dommer: Jon Romuld Håversen, Start, IK
Kampinfo Live-referat Lagoppstillinger Chat  
 
Høllen
1 Karl Eirik Jåtun
2 Lars Erik Lavrantsen
3 Thomas Christopher Candasamy
4 Bjørn Erlend Kleiven
5 Christian Rogstad
6 John Erling Langeland
7 Morten Dalene
8 Bendik Gundersen
9 Espen Eriksen
10 Bjørn Vidar Gundersen
11 Ditlef Ueland
 
Donn
14 Ario Najafi
18 Armin Valjevcic
23 Arve Omdal
8 Benjamin Torsvik
45 Benjamin Nessjø Nyheim
20 Henrik Olav Holmesland
11 Jan Thomas Sandvik
3 Magnus Mjaaland
7 Marius Bjorvand Tronstad
31 Mathias Macody Lund
30 Mido Cembic
     
Innbyttere
12 Kim Andre Nistad
13 Petter Aamodt
18 Morten Dokkedal
20 Fredrik Kjær
21 Jarle Rogstad
55 Ole Gerhard Sørensen
 
Innbyttere
1 Thomas Vikstøl
5 Ole Martin Karlsen Sagarino
6 Snorre Fløysvik
12 Nils Fredrik Udjus
21 William Aligo
25 Thomas Natvig
89 Mattias Breilid
 
[Kvalifisering NM] [NM Ordinære runder]
 
 
2. runde
01.04.2014
Randaberg - Brodd 0 : 1
Eiger - Lyngdal 2 : 6
02.04.2014
Varegg - Arna-Bjørnar 1 : 0
Oslojuvelene - Ullern 1 : 0
03.04.2014
Høllen - Donn 3 : 1
Larvik Turn - Runar 2 : 1
Åssiden - Hasle-Løren 2 : 3
04.04.2014
Madla - Klepp 1 : 3
05.04.2014
Bjørnevatn - Kirkenes 1 : 2
Tverrelvdalen - Bossekop 1 : 6
Mjølner - Sortland 8 : 0
Brattvåg - Spjelkavik 2 : 1
Norges Handelshøgskole - Lyngbø 0 : 1
Årdal - Øystese 3 : 3
Larsnes/Gursken - Stryn 3 : 2
Bergsøy - Skarbøvik 2 : 1
Surnadal - Averøykameratene 4 : 0
Orkla - Buvik 2 : 0
Tynset - Lillehammer 3 : 1
Trygg/Lade - Strindheim 0 : 5
Charlottenlund - Kolstad 0 : 3
Åfjord - Verdal 3 : 4
Steinkjer - Rørvik 4 : 0
Sandnessjøen - Stålkameratene 4 : 3
Tverlandet - Junkeren 3 : 2
Kråkerøy - Østsiden 5 : 1
Sprint-Jeløy - Sarpsborg FK 1 : 2
Romsås - Lokomotiv Oslo 0 : 1
Nesodden - Nordstrand 0 : 1
Lommedalen - Oldenborg 1 : 1
Lille Tøyen - Frigg Oslo 0 : 2
Fet - Skjetten 2 : 0
Aurskog-Høland - Fjellhamar 1 : 1
Gran - Jevnaker 1 : 2
Toten - Ottestad 1 : 5
Tønsberg - Drammen FK 0 : 4
Frøyland - Sola 1 : 4
Åkra - Vardeneset 2 : 2
Bjarg - Smørås 6 : 0
Modum - Vestfossen 6 : 4
Fløya - Stjørdals-Blink 3 : 2
06.04.2014
Djerv 1919 - Os 1 : 3
Flisa - Hauerseter 2 : 3
Kjapp - Urædd 1 : 0
Skjervøy - Senja 0 : 3
Vadmyra - Sotra 1 : 0
Gjerdrum - Grue 2 : 3
 
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no