Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2017-sesongen      NT-ligaen avd 5      4. div HESA      5. div HESA     6. div Hland     6. div Salten     Junior G19     Junior J19     NM
A-laget 2014 Kamprapport Spillerstall Tabell Kampkalender Terminliste Støtteapparat Statistikk


Randaberg
NM kval., 01.04.2014 kl 17:30
pause

Brodd

Tilskuere: 80
Dommer: Sigbjørn Paulsen, Austrått IL
Kampinfo Live-referat Lagoppstillinger Chat  
 
Randaberg
1 Mathias Paulsen
21 Alexander Corey Ranck
14 Joakim Alvestad
6 Kjell Håland
3 Vegard Eltervåg
10 Håkon Håve Stenersen
5 Krister Aunan
17 Martin Hestvik
22 Simen Våge
9 Klaus Jonas Vikesdal Petersen
8 Steffen Klemetsen Jakobsen
 
Brodd
1 Jochen Christopher Schnake
5 Kim Rune Ovesen
4 TARJEI FISKUM SKOFTEDALEN
24 Trond Kindervåg
17 Truls Andreassen Thomsen
6 Esben Ertzeid
13 Petter Olsen Haukali
8 Thomas Våland
7 Ali Kilinc
26 Ceu Lian Khar
9 Henning Vikesdal Petersen
     
Innbyttere
12 Fredrik Hana Voss
18 Henrik Andre Jelsa
23 Jone Gravdal Karlsen
 
Innbyttere
3 Solomon Hantal
10 Adi Dukic
12 Håkon Ohren
25 Robin Guttormsen Hagland
27 Henok Daniel Kasahay
 
[Kvalifisering NM] [NM Ordinære runder]
 
 
2. runde
01.04.2014
Randaberg - Brodd 0 : 1
Eiger - Lyngdal 2 : 6
02.04.2014
Varegg - Arna-Bjørnar 1 : 0
Oslojuvelene - Ullern 1 : 0
03.04.2014
Høllen - Donn 3 : 1
Larvik Turn - Runar 2 : 1
Åssiden - Hasle-Løren 2 : 3
04.04.2014
Madla - Klepp 1 : 3
05.04.2014
Bjørnevatn - Kirkenes 1 : 2
Tverrelvdalen - Bossekop 1 : 6
Mjølner - Sortland 8 : 0
Brattvåg - Spjelkavik 2 : 1
Norges Handelshøgskole - Lyngbø 0 : 1
Årdal - Øystese 3 : 3
Larsnes/Gursken - Stryn 3 : 2
Bergsøy - Skarbøvik 2 : 1
Surnadal - Averøykameratene 4 : 0
Orkla - Buvik 2 : 0
Tynset - Lillehammer 3 : 1
Trygg/Lade - Strindheim 0 : 5
Charlottenlund - Kolstad 0 : 3
Åfjord - Verdal 3 : 4
Steinkjer - Rørvik 4 : 0
Sandnessjøen - Stålkameratene 4 : 3
Tverlandet - Junkeren 3 : 2
Kråkerøy - Østsiden 5 : 1
Sprint-Jeløy - Sarpsborg FK 1 : 2
Romsås - Lokomotiv Oslo 0 : 1
Nesodden - Nordstrand 0 : 1
Lommedalen - Oldenborg 1 : 1
Lille Tøyen - Frigg Oslo 0 : 2
Fet - Skjetten 2 : 0
Aurskog-Høland - Fjellhamar 1 : 1
Gran - Jevnaker 1 : 2
Toten - Ottestad 1 : 5
Tønsberg - Drammen FK 0 : 4
Frøyland - Sola 1 : 4
Åkra - Vardeneset 2 : 2
Bjarg - Smørås 6 : 0
Modum - Vestfossen 6 : 4
Fløya - Stjørdals-Blink 3 : 2
06.04.2014
Djerv 1919 - Os 1 : 3
Flisa - Hauerseter 2 : 3
Kjapp - Urædd 1 : 0
Skjervøy - Senja 0 : 3
Vadmyra - Sotra 1 : 0
Gjerdrum - Grue 2 : 3
 
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no