Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2017-sesongen      NT-ligaen avd 5      4. div HESA      5. div HESA     6. div Hland     6. div Salten     Junior G19     Junior J19     NM
A-laget 2014 Kamprapport Spillerstall Tabell Kampkalender Terminliste Støtteapparat Statistikk


Tynset
NM kval., 05.04.2014 kl 15:00
pause

Lillehammer

Tilskuere: 116
Dommer: Tore Schjølberg, Alvdal IL
Kampinfo Live-referat Lagoppstillinger Chat  
 
Tynset
12 Sondre Kroglund
15 Bjørnar Tuveng
4 Henning Røe
5 Lars Fossvoll Strypet
2 Magnus Hagen
11 Christoffer Engan
8 Eirik Røe
7 Vebjørn Strypet
9 Andre Brendryen
3 Morten Aakerøien
16 Ole Erik Midtskogen
 
Lillehammer
12 Bjørn Erik Kristiansen
18 Fredrik Bentdal
4 Lars Lundgren Torgersen
3 Numan Øzdemir
5 Sindre Tråseth
14 Gaute Halmøy
11 Håkon Snorresønn Wæhler
7 Magnus Breiland
10 Arman Nazari
22 Karl Kristian Sevaldsen
16 Roald Underdal
     
Innbyttere
10 Erlend Enget
14 Ola Bergfall Brovold
17 Brede Moen
20 Torgeir Morønning Nybø
21 Markus Kokvoll
22 Einar Lunåshaug
23 Erik Nordengen
 
Innbyttere
6 Øystein Gullhav
15 Anders Fossen Nilsen
21 Eirik Stjernelund Lien
23 Mats Jevne Jota
25 Jørgen Hegvold Værness
30 Mathias Leander Christensen
 
[Kvalifisering NM] [NM Ordinære runder]
 
 
2. runde
01.04.2014
Randaberg - Brodd 0 : 1
Eiger - Lyngdal 2 : 6
02.04.2014
Varegg - Arna-Bjørnar 1 : 0
Oslojuvelene - Ullern 1 : 0
03.04.2014
Høllen - Donn 3 : 1
Larvik Turn - Runar 2 : 1
Åssiden - Hasle-Løren 2 : 3
04.04.2014
Madla - Klepp 1 : 3
05.04.2014
Bjørnevatn - Kirkenes 1 : 2
Tverrelvdalen - Bossekop 1 : 6
Mjølner - Sortland 8 : 0
Brattvåg - Spjelkavik 2 : 1
Norges Handelshøgskole - Lyngbø 0 : 1
Årdal - Øystese 3 : 3
Larsnes/Gursken - Stryn 3 : 2
Bergsøy - Skarbøvik 2 : 1
Surnadal - Averøykameratene 4 : 0
Orkla - Buvik 2 : 0
Tynset - Lillehammer 3 : 1
Trygg/Lade - Strindheim 0 : 5
Charlottenlund - Kolstad 0 : 3
Åfjord - Verdal 3 : 4
Steinkjer - Rørvik 4 : 0
Sandnessjøen - Stålkameratene 4 : 3
Tverlandet - Junkeren 3 : 2
Kråkerøy - Østsiden 5 : 1
Sprint-Jeløy - Sarpsborg FK 1 : 2
Romsås - Lokomotiv Oslo 0 : 1
Nesodden - Nordstrand 0 : 1
Lommedalen - Oldenborg 1 : 1
Lille Tøyen - Frigg Oslo 0 : 2
Fet - Skjetten 2 : 0
Aurskog-Høland - Fjellhamar 1 : 1
Gran - Jevnaker 1 : 2
Toten - Ottestad 1 : 5
Tønsberg - Drammen FK 0 : 4
Frøyland - Sola 1 : 4
Åkra - Vardeneset 2 : 2
Bjarg - Smørås 6 : 0
Modum - Vestfossen 6 : 4
Fløya - Stjørdals-Blink 3 : 2
06.04.2014
Djerv 1919 - Os 1 : 3
Flisa - Hauerseter 2 : 3
Kjapp - Urædd 1 : 0
Skjervøy - Senja 0 : 3
Vadmyra - Sotra 1 : 0
Gjerdrum - Grue 2 : 3
 
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no