Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2017-sesongen      NT-ligaen avd 5      4. div HESA      5. div HESA     6. div Hland     6. div Salten     Junior G19     Junior J19     NM
A-laget 2014 Kamprapport Spillerstall Tabell Kampkalender Terminliste Støtteapparat Statistikk


Sandnessjøen
NM kval., 05.04.2014 kl 15:00
pause

Stålkameratene

Tilskuere: 50
Dommer: Tor Anders Johansen, Halsøy
Kampinfo Live-referat Lagoppstillinger Chat  
 
Sandnessjøen
1 Steffen Teigen Hartviksen
3 Anel Vujicic
20 Lars Ottestad
4 Stian Nilsen
21 Vidar Skog Tømmervik
7 Daniel Anfindsen
16 Joakim Mikalsen
5 Martin Hristov Dimov
6 Stian Lyngheim Theting
14 Espen Øhlen
9 Nikolai Bjørnvik Rosø
 
Stålkameratene
1 Arnstein Espervik
15 Anders Henriksen
20 Sindre Engstrøm
2 Stian Johansen
5 Julian Moen
16 Joachim Bjørklund
11 Joachim Erlend U. Olufsen
22 Marcus Vestvik
23 Alexander Iversen
17 Stian Celius Steffensen
77 Fredrik Rise
     
Innbyttere
10 Amund Olsbyengen
11 Espen Kristiansen
12 Ronny Alexsander Pedersen
17 Stig Morten Edvardsen
18 Christoffer Strøm Jakobsen
23 Tage Halseth
24 Henrik Krokstrand Henriksen
 
Innbyttere
4 Erlend Henriksen
6 Jakob Leirvik Horseng
12 Martin Alternes
14 Stian Endre Olsen
18 Anton Skatland
19 Morten Ø. Kvalvik
24 Erik Falch Larsen
 
[Kvalifisering NM] [NM Ordinære runder]
 
 
2. runde
01.04.2014
Randaberg - Brodd 0 : 1
Eiger - Lyngdal 2 : 6
02.04.2014
Varegg - Arna-Bjørnar 1 : 0
Oslojuvelene - Ullern 1 : 0
03.04.2014
Høllen - Donn 3 : 1
Larvik Turn - Runar 2 : 1
Åssiden - Hasle-Løren 2 : 3
04.04.2014
Madla - Klepp 1 : 3
05.04.2014
Bjørnevatn - Kirkenes 1 : 2
Tverrelvdalen - Bossekop 1 : 6
Mjølner - Sortland 8 : 0
Brattvåg - Spjelkavik 2 : 1
Norges Handelshøgskole - Lyngbø 0 : 1
Årdal - Øystese 3 : 3
Larsnes/Gursken - Stryn 3 : 2
Bergsøy - Skarbøvik 2 : 1
Surnadal - Averøykameratene 4 : 0
Orkla - Buvik 2 : 0
Tynset - Lillehammer 3 : 1
Trygg/Lade - Strindheim 0 : 5
Charlottenlund - Kolstad 0 : 3
Åfjord - Verdal 3 : 4
Steinkjer - Rørvik 4 : 0
Sandnessjøen - Stålkameratene 4 : 3
Tverlandet - Junkeren 3 : 2
Kråkerøy - Østsiden 5 : 1
Sprint-Jeløy - Sarpsborg FK 1 : 2
Romsås - Lokomotiv Oslo 0 : 1
Nesodden - Nordstrand 0 : 1
Lommedalen - Oldenborg 1 : 1
Lille Tøyen - Frigg Oslo 0 : 2
Fet - Skjetten 2 : 0
Aurskog-Høland - Fjellhamar 1 : 1
Gran - Jevnaker 1 : 2
Toten - Ottestad 1 : 5
Tønsberg - Drammen FK 0 : 4
Frøyland - Sola 1 : 4
Åkra - Vardeneset 2 : 2
Bjarg - Smørås 6 : 0
Modum - Vestfossen 6 : 4
Fløya - Stjørdals-Blink 3 : 2
06.04.2014
Djerv 1919 - Os 1 : 3
Flisa - Hauerseter 2 : 3
Kjapp - Urædd 1 : 0
Skjervøy - Senja 0 : 3
Vadmyra - Sotra 1 : 0
Gjerdrum - Grue 2 : 3
 
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no