Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2017-sesongen      NT-ligaen avd 5      4. div HESA      5. div HESA     6. div Hland     6. div Salten     Junior G19     Junior J19     NM

Norges Fotballforbund
NM Ordinære runder 2014

Terminliste
A-laget 2014 Kamprapport Spillerstall Tabell Kampkalender Terminliste Støtteapparat Statistikk
 
[Kvalifisering NM] [NM Ordinære runder]
 
Runde 1
24.04.2014 16:30 Kirkenes 0 : 4 Tromsdalen Kirkenes stadion
24.04.2014 18:00 Kråkerøy 0 : 5 Moss Kråkerøy st KG
24.04.2014 18:00 Sarpsborg FK 11 : 0 Sarpsborg 08 Kurland Kunstgress
24.04.2014 18:00 Drøbak/Frogn 1 : 4 Pors Grenland Seiersten stadion
24.04.2014 18:00 Nordstrand 0 : 5 Vålerenga Hallager kunstgress
24.04.2014 18:00 KFUM Oslo 0 : 4 Notodden KFUM-Arena
24.04.2014 18:00 Lyn 4 : 0 Skeid Bislett stadion
24.04.2014 18:00 Hasle-Løren 0 : 2 Bærum Løren kunstgress
24.04.2014 18:00 Oslojuvelene 1 : 5 Fredrikstad Frogner kunstgress
24.04.2014 18:00 Frigg Oslo 1 : 4 Sandefjord Tørteberg kunstgress
24.04.2014 18:00 Asker 3 : 1 Kvik Halden Føyka kunstgress
24.04.2014 18:00 Lommedalen 0 : 6 Mjøndalen Lommedalen kunstgress
24.04.2014 18:00 Lørenskog 3 : 2 Birkebeineren Rolvsrud kunstgress
24.04.2014 18:00 Fet 0 : 7 Lillestrøm Fedrelandet kunstgress
24.04.2014 18:00 Aurskog-Høland 0 : 5 Ullensaker/Kisa Høland stadion kg
24.04.2014 18:00 Hauerseter 1 : 2 Strømmen Nordkisa st. kg
24.04.2014 18:00 Grue 0 : 1 Kongsvinger Grue stadion
24.04.2014 18:00 Ottestad 2 : 4 HamKam Ottestad stadion
24.04.2014 18:00 Brumunddal 1 : 2 Nybergsund
24.04.2014 18:00 Gjøvik-Lyn 5 : 1 Eidsvold
24.04.2014 18:00 Raufoss 2 : 1 Holmen
24.04.2014 18:00 Valdres 0 : 8 Follo
24.04.2014 18:00 Jevnaker 0 : 8 Stabæk Jevnaker stadion
24.04.2014 18:00 Modum 0 : 3 Hønefoss Åmot stadion
24.04.2014 18:00 Drammen FK 2 : 10 Strømsgodset Marienlyst gml
24.04.2014 18:00 Ørn Horten 2 : 1 Kjelsås Lystlunden Stadion
24.04.2014 18:00 Fram Larvik 6 : 1 Larvik Turn Framparken
24.04.2014 18:00 Kjapp 0 : 4 Odd Kjapp Hovedbane
24.04.2014 18:00 Jerv 3 : 0 Fløy Flekkerøy Levermyr stadion
24.04.2014 18:00 Høllen 0 : 4 Start Søgne stadion
24.04.2014 18:00 Lyngdal 1 : 2 Egersund Lyngdal Stadion kg
24.04.2014 18:00 Klepp 1 : 4 Bryne Klepp stadion
24.04.2014 18:00 Brodd 0 : 3 Viking Midjord kunstgras
24.04.2014 18:00 Sola 1 : 0 Sandnes Ulf Sola stadion
24.04.2014 18:00 Åkra 1 : 2 Haugesund Åkra kunstgress
24.04.2014 18:00 Os 1 : 2 Vard Haugesund Kuventræ kg 01
24.04.2014 18:00 Bjarg 2 : 5 Åsane Stavollen kg 01
24.04.2014 18:00 Varegg 2 : 3 Brann Stemmemyren kg
24.04.2014 18:00 Lyngbø 2 : 5 Nest-Sotra Lyngbø Idrettspark
24.04.2014 18:00 Vadmyra 0 : 2 Fyllingsdalen Vadmyra kunstgress
24.04.2014 18:00 Fana 1 : 2 Stord Nesttun Kunstgress 1
24.04.2014 18:00 Florø 2 : 0 Førde
24.04.2014 18:00 Årdal 0 : 4 Sogndal Jotun krøllgras
24.04.2014 18:00 Larsnes/Gursken 2 : 5 Hødd Gursken kg River Plate
24.04.2014 18:00 Bergsøy 0 : 5 Aalesund Havila Stadion Fosnavåg
24.04.2014 18:00 Brattvåg 0 : 3 Kristiansund Brattvåg kunstgress
24.04.2014 18:00 Surnadal 0 : 9 Molde Syltøran stadion
24.04.2014 18:00 Tynset 0 : 1 Elverum Nytrømoen kunstgras
24.04.2014 18:00 Orkla 0 : 3 Rosenborg Orkdalsbanken stadion
24.04.2014 18:00 Strindheim 2 : 0 Nardo Strindheim kunstgress
24.04.2014 18:00 Kolstad 3 : 1 Rødde Huseby idr.park kg
24.04.2014 18:00 Verdal 1 : 5 Byåsen Coop Arena
24.04.2014 18:00 Mo 2 : 1 Sandnessjøen
24.04.2014 18:00 Tverlandet 0 : 5 Bodø/Glimt Tverlandet kunstgress
24.04.2014 18:00 Harstad 2 : 1 Medkila Harstad stadion
24.04.2014 18:00 Mjølner 7 : 8 Tromsø Narvik kunstgress
24.04.2014 18:00 Senja 1 : 3 Finnsnes Senja Stadion 1
24.04.2014 18:00 Fløya 0 : 3 Ranheim Fløyabanen
24.04.2014 18:00 Bossekop 1 : 4 Alta Finnmarkshallen
24.04.2014 18:00 Grorud 7 : 0 Lokomotiv Oslo Grorud kunstgress
25.04.2014 18:00 Arendal 4 : 2 Vindbjart Bjønnes st. kunstgress
25.04.2014 18:00 Steinkjer 3 : 4 Levanger Guldbergaunet st. kg
25.04.2014 18:00 Herd 2 : 3 Træff Herd kunstgress
25.04.2014 18:00 Ålgård 2 : 4 Vidar Ålgård stadion
Runde 2
07.05.2014 18:00 Strindheim 0 : 1 Molde Strindheim kunstgress
07.05.2014 18:00 Byåsen 1 : 3 Kristiansund Byåsen Arena
07.05.2014 18:00 Træff 0 : 3 Aalesund Reknesbanen
07.05.2014 18:00 Hødd 1 : 5 Florø Høddvoll
07.05.2014 18:00 Stord 1 : 2 Brann Stord stadion
07.05.2014 18:00 Nest-Sotra 1 : 2 Fyllingsdalen Ågotnes gress
07.05.2014 18:00 Vidar 2 : 3 Haugesund Lassa gress
07.05.2014 18:00 Vard Haugesund 1 : 0 Bryne Haugesund stadion
07.05.2014 18:00 Egersund 3 : 2 Arendal Idrettsparken
07.05.2014 18:00 Jerv 1 : 2 Start Levermyr stadion
07.05.2014 18:00 Notodden 3 : 2 Sandefjord Idpk. KG Notodden
07.05.2014 18:00 Pors Grenland 0 : 1 Mjøndalen Pors 2 KG
07.05.2014 18:00 Ørn Horten 1 : 2 Strømsgodset Lystlunden Stadion
07.05.2014 18:00 Hønefoss 1 : 2 Grorud Aka Arena
07.05.2014 18:00 Kongsvinger 5 : 3 Alta Gjemselund stadion
07.05.2014 18:00 Nybergsund 3 : 4 HamKam Nybergsund stadion
07.05.2014 18:00 Ullensaker/Kisa 2 : 1 Gjøvik-Lyn UKI Arena
07.05.2014 18:00 Strømmen 3 : 0 Asker
07.05.2014 18:00 Lørenskog 0 : 1 Sarpsborg 08 Rolvsrud kunstgress
07.05.2014 18:00 Follo 1 : 0 Fredrikstad Ski stadion
07.05.2014 18:00 Bærum 3 : 4 Lyn Sandvika stadion
07.05.2014 18:00 Moss 0 : 5 Lillestrøm Melløs stadion
07.05.2014 18:00 Kolstad 2 : 10 Rosenborg Huseby idr.park kg
07.05.2014 18:00 Mo 1 : 3 Bodø/Glimt Sagbakken kunstgress
07.05.2014 18:00 Finnsnes 4 : 6 Tromsø Finnsnes Stadion
07.05.2014 18:00 Tromsdalen 7 : 6 Harstad TUIL Arena
07.05.2014 18:00 Åsane 0 : 2 Sogndal Myrdal gress
08.05.2014 18:00 Elverum 2 : 3 Vålerenga Elverum Stadion
08.05.2014 18:00 Raufoss 1 : 2 Stabæk Raufoss Storhall
08.05.2014 18:00 Fram Larvik 2 : 4 Odd Framparken
08.05.2014 18:00 Sola 1 : 7 Viking Sola stadion
08.05.2014 18:00 Ranheim 6 : 2 Levanger DnB Arena
Runde 3
28.05.2014 18:00 Grorud 0 : 0 Stabæk Grorud match
04.06.2014 18:00 Sarpsborg 08 2 : 0 Follo Sarpsborg st KG
04.06.2014 18:00 Lillestrøm 4 : 1 Kongsvinger Åråsen stadion
04.06.2014 18:00 Mjøndalen 1 : 0 Ullensaker/Kisa
04.06.2014 18:00 Notodden 0 : 4 Odd Idpk. KG Notodden
04.06.2014 18:00 Start 4 : 0 Vard Haugesund Sør Arena
04.06.2014 18:00 Egersund 0 : 3 Viking Idrettsparken
04.06.2014 18:00 Sogndal 3 : 0 Strømmen
04.06.2014 18:00 Florø 1 : 2 Molde Florø stadion
04.06.2014 18:00 Kristiansund 0 : 1 Aalesund Kristiansund stadion
04.06.2014 18:00 Rosenborg 3 : 4 Ranheim Lerkendal stadion
04.06.2014 18:00 Tromsdalen 4 : 2 Strømsgodset TUIL Arena
04.06.2014 18:05 Fyllingsdalen 1 : 3 Brann Varden Amfi
04.06.2014 19:00 Vålerenga 5 : 2 Lyn Ullevaal Stadion
05.06.2014 18:00 HamKam 0 : 1 Haugesund Briskeby
05.06.2014 18:00 Tromsø 1 : 2 Bodø/Glimt
Runde 4
27.06.2014 19:00 Sarpsborg 08 3 : 2 Start Sarpsborg st KG
27.06.2014 19:00 Haugesund 5 : 0 Tromsdalen Haugesund stadion
27.06.2014 19:00 Viking 4 : 1 Sogndal Viking Stadion
27.06.2014 19:00 Molde 4 : 1 Mjøndalen Aker stadion
27.06.2014 19:00 Odd 3 : 2 Vålerenga Skagerak Arena
27.06.2014 19:00 Aalesund 1 : 3 Lillestrøm Color Line Stadion
27.06.2014 20:00 Brann 4 : 2 Ranheim Brann stadion
23.07.2014 19:00 Bodø/Glimt 0 : 2 Stabæk Aspmyra kunstgress
Runde 5
13.08.2014 18:00 Stabæk 1 : 0 Haugesund Nadderud stadion
13.08.2014 20:00 Molde 5 : 1 Viking Aker stadion
14.08.2014 18:00 Lillestrøm 0 : 2 Sarpsborg 08 Åråsen stadion
14.08.2014 20:00 Odd 3 : 1 Brann Skagerak Arena
Runde 6
24.09.2014 20:00 Stabæk 0 : 1 Molde Nadderud stadion
25.09.2014 19:45 Odd 5 : 2 Sarpsborg 08 Skagerak Arena
Runde 7
23.11.2014 13:15 Molde 2 : 0 Odd Ullevaal Stadion
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no