Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2017-sesongen      NT-ligaen avd 5      4. div HESA      5. div HESA     6. div Hland     6. div Salten     Junior G19     Junior J19     NM

Norges Fotballforbund
Kvalifisering NM 2014

Terminliste
A-laget 2014 Kamprapport Spillerstall Tabell Kampkalender Terminliste Støtteapparat Statistikk
 
[Kvalifisering NM] [NM Ordinære runder]
 
Runde 1
12.03.2014 19:00 Rollon 1 : 4 Skarbøvik Rollon kunstgras
13.03.2014 19:00 Sola 4 : 2 Vaulen Sola 3
13.03.2014 20:15 Rælingen 2 : 6 Høland Marikollen kunstgress
16.03.2014 14:00 Bjørgan 1 : 2 Åfjord Åsly kunstgress
18.03.2014 18:30 Fjellhamar 2 : 1 Funnefoss/Vormsund Fjellhamar stadion kg
18.03.2014 19:00 Nærbø 1 : 2 Frøyland Loen 1
19.03.2014 18:30 Surnadal 5 : 0 Sunndal Amfi Park
19.03.2014 19:00 Buvik 3 : 0 KIL/Hemne Buvik kunstgress
19.03.2014 19:00 Stoppen 2 : 6 Vestfossen Lier kunstgress
19.03.2014 19:00 Kopervik 3 : 4 Åkra Karmøyhallen kunstgress
20.03.2014 18:00 Hundvåg 1 : 5 Madla Hundvåg kunstgras
20.03.2014 18:00 Hardhaus 1 : 3 Mjølner Narvik kunstgress
20.03.2014 18:30 Vardeneset 2 : 1 Staal Jørpeland Vardeneset kunstgress 2
20.03.2014 18:30 Norborg 1 : 2 Brattvåg Uggedal kunstgras
20.03.2014 18:30 Meldal 3 : 4 Orkla Løkken Stadion kgb
20.03.2014 19:00 Husøy & Foynland 1 : 2 Tønsberg Husøy Arena
20.03.2014 19:00 Randesund 0 : 2 Høllen Sukkevann kunstgress
20.03.2014 19:00 Runar 2 : 0 Flint Haukerød KG
20.03.2014 19:00 Tollnes 3 : 6 Larvik Turn Tollnes Stadion KG
20.03.2014 19:00 Ishavsbyen 0 : 6 Fløya TUIL Arena
21.03.2014 18:30 Spjelkavik 2 : 1 Stranda Spjelkavik kunstgress
21.03.2014 19:00 Solberg 1 : 5 Modum Solberg kunstgress
21.03.2014 19:00 Lyngdal 5 : 2 Mandalskameratene Lyngdal Stadion kg
21.03.2014 19:00 Bremnes 4 : 6 Djerv 1919 Olvondo Stadion
21.03.2014 19:00 Slemmestad 2 : 7 Lommedalen Slemmestad stadion
21.03.2014 19:00 Vuku 0 : 5 Verdal Coop Arena
21.03.2014 19:30 Re FK 3 : 3 Åssiden Bergsåsen KG
21.03.2014 20:30 Bossekop 3 : 1 Sørøy Glimt Finnmarkshallen
22.03.2014 13:00 Drammen FK 8 : 0 Drammens BK Marienlyst gml
22.03.2014 13:00 Ulefoss 1 : 3 Kjapp Ulefoss KG
22.03.2014 13:00 Hovding 0 : 2 Bjarg Leikvang Kunstgress
22.03.2014 13:00 Rørvik 3 : 2 Namsos Kolvereid kunstgress
22.03.2014 13:30 Tverrelvdalen 2 : 1 Hammerfest Finnmarkshallen
22.03.2014 14:00 Moelven 7 : 8 Toten Møller Bil bana
22.03.2014 14:00 Klepp 7 : 1 Rosseland Klepp kunstgras
22.03.2014 14:00 Ullern 3 : 1 Fossum Ullern kunstgress
22.03.2014 14:00 Oppsal 3 : 7 Oldenborg Trasop kunstgress
22.03.2014 14:00 Brodd 1 : 0 Austrått Midjord kunstgras
22.03.2014 14:00 Riska 0 : 2 Randaberg Riska stadion
22.03.2014 14:00 Arna-Bjørnar 4 : 1 Radøy/Manger Garnes kunstgress
22.03.2014 14:00 Årdal 11 : 2 Vik Jotun krøllgras
22.03.2014 14:00 Sandnessjøen 3 : 0 Mosjøen Stamnes kunstgress
22.03.2014 14:00 Sortland 4 : 1 Lofoten Blåbyhallen
22.03.2014 14:30 Sotra 6 : 1 Austevoll Straume stadion
22.03.2014 15:00 Trosvik 2 : 3 Kråkerøy Merkur 1 KG
22.03.2014 15:00 Selbak 2 : 4 Østsiden Selbak KG
22.03.2014 15:00 Ås 2 : 3 Nesodden Ås stadion
22.03.2014 15:00 Nordstrand 2 : 1 Røa Nordstrand kunstgress
22.03.2014 15:00 Lokomotiv Oslo 3 : 0 Oslo City Norges idrettshøgskole
22.03.2014 15:00 Hasle-Løren 3 : 1 Kolbotn Løren kunstgress
22.03.2014 15:00 Holmlia 1 : 4 Romsås Lusetjern kunstgress
22.03.2014 15:00 Rustad 1 : 4 Oslojuvelene Rustad kunstgress
22.03.2014 15:00 Frigg Oslo 3 : 2 Fagerborg Tørteberg kunstgress
22.03.2014 15:00 Gjerdrum 1 : 0 Klemetsrud Gjerdrum kunstgress
22.03.2014 15:00 Skårer 0 : 4 Fet Kurlandsparken
22.03.2014 15:00 Skjetten 3 : 2 Skedsmo Skjetten Stadion
22.03.2014 15:00 Hauerseter 2 : 1 Storhamar Nordkisa st. kg
22.03.2014 15:00 Stange 1 : 3 Flisa Stange ipk Frenningbana
22.03.2014 15:00 Grue 2 : 0 Sander Grue stadion
22.03.2014 15:00 Lillehammer 7 : 0 Follebu Stampesletta
22.03.2014 15:00 Gran 5 : 0 Nordre Land Sparebank1banen
22.03.2014 15:00 Jevnaker 5 : 1 Holeværingen Jevnaker Kunstgress
22.03.2014 15:00 Urædd 5 : 0 Skarphedin Urædd KG
22.03.2014 15:00 Vigør 1 : 5 Donn Hommeren Kunstgress
22.03.2014 15:00 Eiger 3 : 1 Flekkefjord Hålå kunstgras
22.03.2014 15:00 Lyngbø 4 : 2 Odda Lyngbø Idrettspark
22.03.2014 15:00 Frøya 2 : 4 Varegg Frøya idrettspark
22.03.2014 15:00 Os 3 : 1 Lysekloster Kuventræ kg 01
22.03.2014 15:00 Nordhordland 1 : 3 Vadmyra Knarvik Kunstgras
22.03.2014 15:00 Smørås 9 : 8 Djerv Slåtthaug idrettsanlegg
22.03.2014 15:00 Tertnes 1 : 2 Norges Handelshøgskole Åstveit Idrettspark 1
22.03.2014 15:00 Øystese 4 : 3 Voss Øystese idrettsplass
22.03.2014 15:00 Stryn 7 : 1 Tornado Måløy Stryn krøllgras
22.03.2014 15:00 Larsnes/Gursken 3 : 2 Eid Gursken kg River Plate
22.03.2014 15:00 Averøykameratene 6 : 5 Eidsvåg Bruhagen kunstgressbane
22.03.2014 15:00 Tynset 2 : 1 Alvdal Nytrømoen kunstgras
22.03.2014 15:00 Heimdal 2 : 3 Kolstad Heimdal kunstgress
22.03.2014 15:00 Byneset 0 : 4 Charlottenlund Byneset kunstgress
22.03.2014 15:00 Sverresborg 2 : 6 Trygg/Lade Havstein kunstgress
22.03.2014 15:00 Strindheim 3 : 1 NTNUI Strindheim kunstgress
22.03.2014 15:00 Neset 1 : 5 Steinkjer Vinnatrøa kunstgress
22.03.2014 15:00 Salangen 2 : 5 Senja TUIL Arena
22.03.2014 15:00 Kirkenes 2 : 0 Norild Barentshallen 11er
22.03.2014 15:45 Porsanger 2 : 5 Bjørnevatn Finnmarkshallen
22.03.2014 16:00 Sarpsborg FK 3 : 0 Sparta Sarpsborg Kurland Kunstgress
22.03.2014 16:00 Korsvoll 0 : 1 Lille Tøyen Heming kunstgress
22.03.2014 16:00 Fart 1 : 6 Ottestad Løten kunstgress
22.03.2014 16:00 Volda 0 : 2 Bergsøy Volda kunstgras A
22.03.2014 17:00 Askim 0 : 1 Sprint-Jeløy Askim KG
22.03.2014 17:30 Junkeren 4 : 0 Innstranda Nordlandshallen
22.03.2014 18:00 Stjørdals-Blink 8 : 1 Skarp Nye Blinkbanen
23.03.2014 15:00 Grand Bodø 0 : 5 Tverlandet Nordlandshallen
23.03.2014 16:00 Lyngen/Karnes 2 : 3 Skjervøy Skarphallen
23.03.2014 18:00 Stålkameratene 2 : 1 Fauske/Sprint Stålhallen
Runde 2
01.04.2014 17:30 Randaberg 0 : 1 Brodd Randaberg stadion
01.04.2014 19:00 Eiger 2 : 6 Lyngdal Hålå kunstgras
02.04.2014 19:00 Varegg 1 : 0 Arna-Bjørnar Stemmemyren kg
02.04.2014 20:15 Oslojuvelene 1 : 0 Ullern Frogner kunstgress
03.04.2014 18:30 Larvik Turn 2 : 1 Runar Lovisenlund KG
03.04.2014 18:30 Høllen 3 : 1 Donn Søgne kunstgress
03.04.2014 19:00 Åssiden 2 : 3 Hasle-Løren Åssiden stadion
04.04.2014 18:30 Madla 1 : 3 Klepp ISS Kunstgress Madla
05.04.2014 14:00 Brattvåg 2 : 1 Spjelkavik Brattvåg kunstgress
05.04.2014 14:00 Mjølner 8 : 0 Sortland Narvik kunstgress
05.04.2014 14:00 Tverrelvdalen 1 : 6 Bossekop Finnmarkshallen
05.04.2014 14:00 Bjørnevatn 1 : 2 Kirkenes Bjørneparken kg
05.04.2014 15:00 Kråkerøy 5 : 1 Østsiden Kråkerøy st KG
05.04.2014 15:00 Sprint-Jeløy 1 : 2 Sarpsborg FK Nøkkeland KG
05.04.2014 15:00 Romsås 0 : 1 Lokomotiv Oslo Veitvet kunstgress
05.04.2014 15:00 Nesodden 0 : 1 Nordstrand Berger KGB
05.04.2014 15:00 Lommedalen 1 : 1 Oldenborg Lommedalen kunstgress
05.04.2014 15:00 Lille Tøyen 0 : 2 Frigg Oslo Bryn kunstgress (Oslo)
05.04.2014 15:00 Fet 2 : 0 Skjetten Fedrelandet kunstgress
05.04.2014 15:00 Aurskog-Høland 1 : 1 Fjellhamar Høland stadion kg
05.04.2014 15:00 Gran 1 : 2 Jevnaker Sparebank1banen
05.04.2014 15:00 Toten 1 : 5 Ottestad
05.04.2014 15:00 Tønsberg 0 : 4 Drammen FK Tønsberg gressbane
05.04.2014 15:00 Frøyland 1 : 4 Sola Frøyland kunstgress
05.04.2014 15:00 Åkra 2 : 2 Vardeneset Åkra kunstgress
05.04.2014 15:00 Bjarg 6 : 0 Smørås Stavollen kg 01
05.04.2014 15:00 Norges Handelshøgskole 0 : 1 Lyngbø Stemmemyren kg
05.04.2014 15:00 Årdal 3 : 3 Øystese Jotun krøllgras
05.04.2014 15:00 Larsnes/Gursken 3 : 2 Stryn Gursken kg River Plate
05.04.2014 15:00 Bergsøy 2 : 1 Skarbøvik Havila Stadion Fosnavåg
05.04.2014 15:00 Surnadal 4 : 0 Averøykameratene Amfi Park
05.04.2014 15:00 Orkla 2 : 0 Buvik Orkdalsbanken stadion
05.04.2014 15:00 Tynset 3 : 1 Lillehammer Nytrømoen kunstgras
05.04.2014 15:00 Trygg/Lade 0 : 5 Strindheim OBOS Kunstgressbane
05.04.2014 15:00 Charlottenlund 0 : 3 Kolstad Charlottenlund kg
05.04.2014 15:00 Åfjord 3 : 4 Verdal Åset kunstgress
05.04.2014 15:00 Steinkjer 4 : 0 Rørvik Guldbergaunet st. kg
05.04.2014 15:00 Sandnessjøen 4 : 3 Stålkameratene Stamnes kunstgress
05.04.2014 15:00 Tverlandet 3 : 2 Junkeren Tverlandet kunstgress
05.04.2014 16:00 Modum 6 : 4 Vestfossen Vikersund stadion
05.04.2014 16:00 Fløya 3 : 2 Stjørdals-Blink Skarphallen
06.04.2014 14:00 Djerv 1919 1 : 3 Os Djervbanen
06.04.2014 15:00 Flisa 2 : 3 Hauerseter Flisa stadion
06.04.2014 15:00 Kjapp 1 : 0 Urædd Kjapp KG
06.04.2014 16:00 Skjervøy 0 : 3 Senja Skarphallen
06.04.2014 18:00 Vadmyra 1 : 0 Sotra Vadmyra kunstgress
06.04.2014 19:30 Gjerdrum 2 : 3 Grue Gjerdrum kunstgress
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no