Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2017-sesongen      NT-ligaen avd 5      4. div HESA      5. div HESA     6. div Hland     6. div Salten     Junior G19     Junior J19     NM
NM menn 2016, kvalifisering
A-laget 2016 Spillerstall Tabell Kampkalender Terminliste Støtteapparat   Statistikk
 
[Kvalifisering NM] [NM Ordinære runder]
 
Runde 1
28.02.2016 18:00 Bjørnevatn 1 : 3 Kirkenes Barentshallen 11er
29.02.2016 19:00 Halsen 2 : 0 Urædd Bergeskogen KG
01.03.2016 19:30 Svelvik 8 : 0 Re FK Vard Haugesund
03.03.2016 19:00 Austrått 2 : 4 Hinna Iglemyr kunstgressbane
04.03.2016 20:00 Leknes 1 : 2 Lofoten Blåbyhallen
05.03.2016 14:00 Mandalskameratene 6 : 5 Lyngdal Idrettsparken Kunstgress
06.03.2016 16:00 Skårer 0 : 5 Eidsvold Kurlandsparken
08.03.2016 18:00 Gneist 5 : 4 Frøya Liland kunstgress 1
08.03.2016 20:00 Ready 1 : 2 Oslojuvelene Heming kunstgress
09.03.2016 18:00 Brodd 1 : 2 Frøyland Midjord kunstgras
09.03.2016 19:00 Stålkameratene 3 : 1 Mosjøen Stålhallen
09.03.2016 19:00 Rømskog 1 : 4 Funnefoss/Vormsund Bråtevangen kg
09.03.2016 20:00 Modum 2 : 0 Hallingdal Årbogen Kunstgress
10.03.2016 19:00 Nærbø 0 : 5 Randaberg Loen 1
10.03.2016 19:00 Madla 4 : 1 Staal Jørpeland ISS Kunstgress Madla
10.03.2016 19:00 Hei 3 : 2 Eik-Tønsberg Mortens Plass KG, Hei
11.03.2016 19:00 Vardeneset 4 : 0 Kopervik Tasta kg 1-Modenabn.
11.03.2016 19:00 Ålgård 1 : 2 Lura Nye Ålgård Stadion
12.03.2016 12:00 Nesodden 6 : 1 Drøbak/Frogn Berger KGB
12.03.2016 12:00 Kvaløya 2 : 4 Ishavsbyen Skarphallen
12.03.2016 13:00 Averøykameratene 1 : 4 KFK Bruhagen kunstgressbane
12.03.2016 14:00 Birkebeineren 1 : 3 Jevnaker Årbogen Kunstgress
12.03.2016 14:00 Skjetten 12 : 1 Rælingen Skjetten Stadion
12.03.2016 14:00 Namsos 1 : 4 Steinkjer Grong Sparebank KG
12.03.2016 15:00 Porsanger 2 : 3 Tverrelvdalen Finnmarkshallen
12.03.2016 15:00 Gran 0 : 1 Redalen Sparebank1banen
12.03.2016 15:00 Nordhordland 1 : 8 Os Knarvik Kunstgras
12.03.2016 15:00 Flekkefjord 2 : 3 Eiger Uenes kunstgress
12.03.2016 16:00 Skjervøy 5 : 2 Lyngen/Karnes Skarphallen
13.03.2016 14:00 Neset 1 : 3 Rørvik Vinnatrøa kunstgress
13.03.2016 15:00 Åfjord 3 : 0 Verdal Åsly kunstgress
13.03.2016 15:00 Kolbu/KK 1 : 2 Valdres Østre Toten kgb
13.03.2016 15:00 Husøy & Foynland 0 : 3 Tollnes Husøy Arena
13.03.2016 15:00 Herd 5 : 0 Skarbøvik Herd kunstgress
13.03.2016 16:00 Meldal 4 : 1 Buvik Orkla Kunstgressbane
14.03.2016 19:00 Kongsberg 2 : 1 Flint Strandajordet kg
14.03.2016 19:00 Ås 1 : 0 Rilindja Østfoldhallen
15.03.2016 18:00 Sarpsborg FK 7 : 8 Borgar Kurland Kunstgress
15.03.2016 19:00 Træff 5 : 0 Eide/Omegn Årølia KGB
15.03.2016 19:00 Konnerud 1 : 3 Lyn Konnerud stadion
15.03.2016 19:00 Brønnøysund 9 : 10 Sandnessjøen Brønnøysund kg
15.03.2016 19:30 Charlottenlund 4 : 0 NTNUI Abrahallen kunstgress
15.03.2016 19:30 Orkla 4 : 0 Alvdal Orkla Maskin Arena
15.03.2016 19:45 Moelven 0 : 4 Lillehammer Hias kunstgress
16.03.2016 17:00 Arna-Bjørnar 3 : 1 Årdal Garnes kunstgress
16.03.2016 18:00 Fauske/Sprint 6 : 0 Tverlandet SKS- Arena
16.03.2016 18:00 Hasle-Løren 7 : 0 Oldenborg Løren kunstgress
16.03.2016 18:00 Trosvik 0 : 2 Korsvoll Merkur 2 KG
16.03.2016 18:00 Tistedalen 1 : 2 Sparta Sarpsborg Tistedalen KG
16.03.2016 18:00 Loddefjord 0 : 2 Varegg Alvøen kunstgress
16.03.2016 18:00 Fagerborg 3 : 1 Røa Tørteberg kunstgress
16.03.2016 18:00 Grei 1 : 0 Lommedalen Grei kunstgress
16.03.2016 18:00 Follese 1 : 5 Sotra Follese kunstgress 1
16.03.2016 18:00 Medkila 2 : 9 Mjølner Harstad stadion
16.03.2016 18:00 Austevoll 6 : 0 Vadmyra Austevoll Kunstgress
16.03.2016 18:00 Volda 5 : 2 Bergsøy Volda kunstgras A
16.03.2016 18:00 Sund 1 : 4 Vestsiden-Askøy Hald kunstgress
16.03.2016 18:00 Spjelkavik 6 : 1 Norborg Spjelkavik kunstgress
16.03.2016 18:00 Skarphedin 7 : 4 Folkets Klubb Telemarkshallen KG
16.03.2016 18:00 Årvoll 1 : 4 Sprint-Jeløy Årvoll kunstgress
16.03.2016 18:00 Faaberg 4 : 2 Storhamar Jorekstad match kunstgress
16.03.2016 18:00 Selbak 1 : 4 Kråkerøy Selbak KG
16.03.2016 18:00 Kvik 2 : 3 Heimdal Ørn Arena
16.03.2016 18:00 Nordstrand 7 : 4 Oslo City Nordstrand kunstgress
16.03.2016 18:00 Bjarg 5 : 4 Lyngbø Stavollen kg 01
16.03.2016 18:00 Sunndal 1 : 2 Surnadal Sunndal kunstgress
16.03.2016 18:00 Skedsmo 6 : 0 Fet Skedsmo stadion kg
16.03.2016 18:00 Melbo 0 : 1 Sortland Melbu stadion
16.03.2016 18:00 Grüner 2 : 1 Manglerud Star Dælenengen kunstgress
16.03.2016 18:30 Express 1 : 3 Vigør OSM Kunstgress
16.03.2016 18:30 Stryn 3 : 0 Tornado Måløy Stryn Kunstgrasbane
16.03.2016 19:00 Valestrand Hjellvik 1 : 4 Tertnes Valestrandsfossen idrp
16.03.2016 19:00 Borgen 1 : 2 Østsiden Sandbakken kunstgress
16.03.2016 19:00 Drammen FK 2 : 6 Vestfossen Marienlyst gml
16.03.2016 19:00 Løten 3 : 0 Sander Løten kunstgress
16.03.2016 19:00 Grue 1 : 4 Ottestad Grue stadion
16.03.2016 19:00 Vedavåg Karmøy 2 : 6 Åkra Storhall Karmøy
16.03.2016 19:00 Grand Bodø 1 : 2 Junkeren Nordlandshallen
16.03.2016 19:00 Holmen 2 : 0 Lokomotiv Oslo Holmen kunstgress 2
16.03.2016 19:00 Aurskog-Høland 1 : 0 Raumnes & Årnes Høland stadion kg
16.03.2016 19:00 Vaulen 2 : 3 Riska Vaulenbanen
16.03.2016 19:00 Eid 2 : 5 Fjøra Eid idrettspark
16.03.2016 19:00 Odda 1 : 0 Øystese Odda stadion
16.03.2016 19:00 Godøy 1 : 0 Rollon Godøy KGB
16.03.2016 19:30 Tønsberg 3 : 4 Åssiden Tønsberg gressbane
16.03.2016 19:30 Hammerfest 0 : 1 Bossekop Finnmarkshallen
16.03.2016 19:30 Donn 4 : 2 Randesund Sørlandshallen
16.03.2016 19:30 Trysil 1 : 4 Flisa Black River Park kunstgress
16.03.2016 19:30 KIL/Hemne 5 : 1 Kattem Ånesøyan k.gress
16.03.2016 20:15 Lokomotiv Tromsø 0 : 4 Fløya Skarphallen
16.03.2016 20:30 Hauerseter 3 : 1 Gjerdrum UKI Arena
16.03.2016 20:45 Salangen 1 : 0 Skarp Bardufoss Storhall
16.03.2016 21:00 Trygg/Lade 7 : 5 Rødde Strindheim kunstgress
16.03.2016 21:00 Kolstad 6 : 2 Sverresborg Lerkendal kunstgress
Runde 2
22.03.2016 18:00 Tverrelvdalen 2 : 3 Skjervøy Finnmarkshallen
22.03.2016 19:00 Aurskog-Høland 4 : 0 Grei Høland stadion kg
28.03.2016 18:00 Rørvik 8 : 9 Åfjord Rørvik kunstgress
29.03.2016 20:00 Vigør 2 : 1 Hei Hellemyr kunstgress
30.03.2016 18:00 Riska 1 : 0 Randaberg Riska Kunstgress
30.03.2016 18:00 Korsvoll 3 : 1 Hasle-Løren Myrerfeltet kunstgress
30.03.2016 18:00 Trygg/Lade 2 : 1 Orkla OBOS Kunstgressbane
30.03.2016 18:00 Herd 1 : 0 Volda Herd kunstgress
30.03.2016 18:00 Varegg 2 : 0 Bjarg Stemmemyren kg
30.03.2016 18:00 Sotra 8 : 1 Gneist Straume stadion
30.03.2016 18:00 Os 8 : 1 Arna-Bjørnar Kuventræ kg 01
30.03.2016 18:00 Tollnes 5 : 3 Skarphedin Tollnes Stadion KG
30.03.2016 18:00 Mandalskameratene 4 : 6 Donn
30.03.2016 18:00 Sparta Sarpsborg 1 : 0 Fagerborg Sparta Kunstgressbane
30.03.2016 18:00 Heimdal 6 : 7 Kolstad Heimdal kunstgress
30.03.2016 18:00 Steinkjer 2 : 5 Charlottenlund Guldbergaunet st. kg
30.03.2016 18:00 Lura 1 : 2 Madla Lura stadion
30.03.2016 18:00 Surnadal 0 : 9 Spjelkavik Amfi Park
30.03.2016 18:30 Ottestad 0 : 1 Lillehammer Hias kunstgress
30.03.2016 18:30 Lyn 1 : 0 Svelvik Røa kunstgress
30.03.2016 18:30 Vestsiden-Askøy 2 : 0 Austevoll Ravnanger kunstgress
30.03.2016 19:00 Hinna 0 : 2 Vardeneset Hinna Kunstgress 1
30.03.2016 19:00 Sprint-Jeløy 0 : 1 Ås Bellevue
30.03.2016 19:00 Østsiden 3 : 0 Nordstrand Østfoldhallen
30.03.2016 19:00 Fjøra 1 : 3 Tertnes Sognahallen
30.03.2016 19:00 Eiger 0 : 1 Frøyland Hålå kunstgras
30.03.2016 19:00 KFK 2 : 0 Træff Kristiansund stadion
30.03.2016 19:00 Redalen 2 : 3 Løten Vardal ipk kunstgress
30.03.2016 19:00 Junkeren 4 : 3 Fauske/Sprint Aspmyra stadion
30.03.2016 19:00 Valdres 4 : 1 Faaberg Blåbærmyra kunstgress
30.03.2016 19:00 Vestfossen 5 : 1 Modum Strandajordet kg
30.03.2016 19:00 Funnefoss/Vormsund 5 : 3 Skjetten Funnefoss kunstgress
30.03.2016 19:00 Oslojuvelene 1 : 3 Holmen Rommensletta kg
30.03.2016 19:00 Åkra 6 : 1 Odda Åkra kunstgress
30.03.2016 19:00 Sandnessjøen 5 : 3 Stålkameratene Stamnes kunstgress
30.03.2016 19:00 Kråkerøy 4 : 0 Grüner Fredrikstad stadion
30.03.2016 19:00 Mjølner 1 : 0 Sortland Narvik kunstgress
30.03.2016 19:00 Stryn 0 : 1 Godøy Stryn Kunstgrasbane
30.03.2016 19:30 Åssiden 2 : 7 Kongsberg Mjøndalen stadion
30.03.2016 19:30 Flisa 3 : 1 Hauerseter Flisa stadion
30.03.2016 19:30 Meldal 0 : 3 KIL/Hemne Løkken Stadion kgb
30.03.2016 19:30 Borgar 0 : 3 Nesodden Sarpsborg st KG
30.03.2016 19:30 Jevnaker 0 : 3 Halsen Jevnaker Kunstgress
30.03.2016 20:00 Eidsvold 4 : 2 Skedsmo Eidsvoll kunstgress
30.03.2016 21:00 Fløya 3 : 0 Ishavsbyen Alfheim stadion
02.04.2016 12:00 Bossekop 2 : 3 Kirkenes Finnmarkshallen
02.04.2016 16:00 Lofoten 0 : 4 Salangen Kabelvåg kunstgress
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no