Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2018-sesongen      A-laget      Damelaget     Junior Herrer     Rek-laget     |     NT-ligaen avd 6     5. div HESA     6. div Salten     NM
NM menn 2018, kvalifisering
NM 2018 Kvalifisering Ordinære runder  
 
Runde 1
03.03.2018 18:00 Kirkenes 3 : 4 Bjørnevatn Finnmarkshallen
14.03.2018 18:00 Donn 1 : 2 Vigør Sør Arena
14.03.2018 19:00 Hundvåg 1 : 4 Frøyland Frøyland
15.03.2018 18:30 Emblem 0 : 1 Rollon Emblem stadion KGB
15.03.2018 18:30 Leknes 0 : 2 Melbo Blåbyhallen
16.03.2018 19:00 Funnefoss/Vormsund 3 : 1 Raumnes & Årnes Funnefoss kunstgress
16.03.2018 19:30 Svelvik 0 : 1 Husøy & Foynland Vard Haugesund
16.03.2018 21:00 Charlottenlund 4 : 2 Tydal Abrahallen kunstgress
17.03.2018 14:00 Norild 4 : 1 Nordlys Finnmarkshallen
17.03.2018 14:00 Bergsøy 4 : 0 SIF/Hessa Havila Stadion Fosnavåg
17.03.2018 14:00 Runar 1 : 3 Halsen Gamle Stadion
17.03.2018 15:00 Spjelkavik 9 : 1 Hareid Spjelkavik kunstgress
17.03.2018 15:00 Grand Bodø 1 : 3 Harstad Nordlandshallen
17.03.2018 16:00 Skjervøy 5 : 0 Lyngen/Karnes Skarphallen
17.03.2018 16:00 Skånland 1 : 1 Lofoten Harstad stadion
17.03.2018 16:00 Valdres 1 : 0 Redalen Redalen
17.03.2018 16:00 HIF/Stein 3 : 1 Tverrelvdalen Finnmarkshallen
18.03.2018 12:00 Nordkjosbotn 0 : 7 Skarp Skarphallen
18.03.2018 13:00 Eik-Tønsberg 7 : 2 Drammens BK Eik Kunstgress
18.03.2018 14:00 Fjøra 8 : 1 Årdal Årdal
18.03.2018 14:00 Rommen 1 : 3 Lokomotiv Oslo KFUM-Arena
18.03.2018 14:30 Faaberg 7 : 8 Gran Stampesletta
18.03.2018 15:00 Nordhordland 5 : 1 Vik Knarvik Kunstgras
18.03.2018 15:00 Namsos 5 : 1 Brønnøysund Grong Sparebank KG
18.03.2018 16:00 Krokelvdalen 1 : 2 Fløya Skarphallen
18.03.2018 16:00 KIL/Hemne 1 : 4 Strindheim Ånesøyan k.gress
18.03.2018 18:30 Eid 4 : 5 Førde Eid idrettspark
20.03.2018 18:00 Skjold 4 : 2 Åkra Grinde kunstgras
20.03.2018 19:00 Norges Handelshøgskole 3 : 4 Lyngbø Lyngbø
20.03.2018 19:45 Lommedalen 3 : 0 Ready Sandvika stadion
20.03.2018 20:00 Verdal 4 : 0 Rørvik Coop Arena
20.03.2018 20:15 Hauerseter 2 : 3 Gjelleråsen Gjelleråsen
20.03.2018 20:15 Nordstrand 2 : 1 Heming Nordstrand kunstgress
20.03.2018 21:00 Trygg/Lade 5 : 1 Heimdal Ørn Arena
20.03.2018 21:15 Melhus 8 : 1 Røros Abrahallen kunstgress
21.03.2018 18:00 Årvoll 5 : 1 Rilindja Årvoll kunstgress
21.03.2018 18:00 Tistedalen 1 : 3 Råde Tistedalen KG
21.03.2018 18:00 Sola 3 : 2 Randaberg Sola stadion
21.03.2018 18:00 Kolbu/KK 3 : 1 Gjøvik-Lyn Østre Toten kgb
21.03.2018 18:00 Odda 0 : 1 Øystese Odda stadion
21.03.2018 18:00 Ski 1 : 5 Østsiden Ski kunstgress
21.03.2018 18:00 Flisa 1 : 8 Ottestad Elverum Stadion
21.03.2018 18:00 Stålkameratene 0 : 1 Mo Moheia kunstgress
21.03.2018 18:00 Hei 2 : 0 Urædd Mortens Plass KG, Hei
21.03.2018 18:00 Kattem 0 : 3 Tynset Trygg/Lade
21.03.2018 18:00 NTNUI 0 : 3 Orkla Ørn Arena
21.03.2018 18:00 Grovfjord 0 : 3 Salangen
21.03.2018 19:00 Aurskog-Høland 6 : 8 Skedsmo Høland stadion kg
21.03.2018 19:00 Mandalskameratene 2 : 1 Søgne Søgne
21.03.2018 19:00 Eiger 6 : 3 Lyngdal Lyngdal
21.03.2018 19:00 Averøykameratene 1 : 2 Tomrefjord Bruhagen kunstgressbane
21.03.2018 19:00 Manglerud Star 1 : 3 Drøbak/Frogn Frogn KG
21.03.2018 19:00 Rakkestad 4 : 1 Borgen Borgen
21.03.2018 19:00 Sprint-Jeløy 3 : 0 Borgar Bellevue
21.03.2018 19:00 Express 3 : 2 Tollnes OSM Kunstgress
21.03.2018 19:00 Lillehammer 4 : 0 Follebu Stampesletta
21.03.2018 19:00 Brodd 9 : 0 Klepp Midjord kunstgras
21.03.2018 19:00 Kløfta 5 : 0 Holmen Holmen
21.03.2018 19:00 Midtbygdens 1 : 3 Staal Jørpeland Tau kunstgress
21.03.2018 19:00 Lura 5 : 3 Riska Lura stadion
21.03.2018 19:00 Træff 11 : 1 Vestnes Varfjell Reknesbanen
21.03.2018 19:00 Ås 1 : 7 Selbak Seiersten stadion
21.03.2018 19:00 Ålgård 1 : 3 Vardeneset Nye Ålgård Stadion
21.03.2018 19:15 Surnadal 1 : 2 Eide/Omegn Amfi Park
21.03.2018 19:30 Kongsberg 1 : 0 Tønsberg Idpk. KG Notodden
21.03.2018 19:30 KFK 2 : 4 Sunndal Kristiansund stadion
21.03.2018 19:30 Skarphedin 7 : 2 Herkules Telemarkshallen KG
21.03.2018 19:30 Vestfossen 6 : 0 Hallingdal Strandajordet kg
21.03.2018 19:30 Engerdal 1 : 3 Løten Steimoegga kunstgress
21.03.2018 20:00 Moelven 0 : 1 Storhamar Børstad Kunstgress
21.03.2018 20:00 Modum 1 : 2 Åssiden Mjøndalen stadion
21.03.2018 20:00 Rødde 6 : 1 Sverresborg Sverresborg
21.03.2018 20:00 Innstranda 1 : 3 Fauske/Sprint Nordlandshallen
21.03.2018 20:00 Holmlia 0 : 3 Ullern Ullern
21.03.2018 20:15 Kolbotn 1 : 5 Frigg Oslo Østre Greverud kg.
21.03.2018 21:00 Kvik 7 : 0 Vuku Abrahallen kunstgress
22.03.2018 19:00 Tertnes 4 : 0 Vestsiden-Askøy
22.03.2018 19:00 Mosjøen 3 : 0 Sandnessjøen Moheia kunstgress
22.03.2018 19:30 Bjarg 0 : 3 Sandviken Stavollen kg 01
22.03.2018 19:30 Gneist 5 : 1 Loddefjord Liland kunstgress 1
22.03.2018 20:30 Solberg 4 : 5 Flint Mjøndalen stadion
24.03.2018 14:00 Hinna 3 : 0 Kopervik Hinna Kunstgress 1
24.03.2018 14:00 Volda 2 : 1 Stryn Volda kunstgras A
24.03.2018 16:00 Trott 3 : 0 Varegg Tertnes
25.03.2018 13:00 Grei 4 : 1 Fortuna Skjetten Stadion
25.03.2018 18:00 Stord 1 : 3 Os Vikahaugane Kunstgress
26.03.2018 18:30 Austevoll 2 : 1 Sund Austevoll Kunstgress
02.04.2018 19:00 Arna-Bjørnar 6 : 1 Ny-Krohnborg Garnes kunstgress
Runde 2
02.04.2018 16:00 HIF/Stein 2 : 5 Skjervøy Finnmarkshallen
02.04.2018 20:00 Salangen 2 : 3 Harstad Bardufoss Storhall
03.04.2018 18:00 Orkla 6 : 0 Melhus Orkla Maskin Arena
03.04.2018 20:00 Skjold 4 : 0 Hinna Grinde kunstgras
04.04.2018 18:00 Drøbak/Frogn 2 : 1 Grei Frogn KG
04.04.2018 18:00 Gneist 1 : 3 Øystese Liland kunstgress 1
04.04.2018 18:00 Strindheim 5 : 1 Charlottenlund Strindheim kunstgress
04.04.2018 18:00 Austevoll 0 : 4 Os Austevoll Kunstgress
04.04.2018 18:15 Skarp - : - Fløya Skarphallen
04.04.2018 18:30 Rødde 0 : 3 Trygg/Lade Trygg/Lade
04.04.2018 18:30 Rollon 1 : 4 Bergsøy Rollon kunstgras
04.04.2018 18:30 Flint 5 : 0 Kongsberg Slemmestad
04.04.2018 18:30 Melbo 5 : 0 Lofoten Blåbyhallen
04.04.2018 19:00 Førde 2 : 3 Fjøra Hafstadparken 1
04.04.2018 19:00 Vigør - : - Express Sør Arena
04.04.2018 19:00 Eide/Omegn 0 : 2 Træff KFK
04.04.2018 19:00 Frøyland 0 : 5 Sola Frøyland kunstgress
04.04.2018 19:00 Staal Jørpeland 6 : 1 Lura Jørpeland kunstgress
04.04.2018 19:00 Vardeneset 1 : 0 Brodd Tasta kg 1-Modenabn.
04.04.2018 19:00 Husøy & Foynland 0 : 7 Skarphedin Husøy Arena
04.04.2018 19:00 Trott 1 : 3 Tertnes Tertnes
04.04.2018 19:00 Østsiden 4 : 0 Rakkestad Østfoldhallen
04.04.2018 19:00 Ullern 5 : 2 Sprint-Jeløy Ullern kunstgress
04.04.2018 19:00 Lyngbø 2 : 3 Arna-Bjørnar Lyngbø Idrettspark
04.04.2018 19:00 Løten 1 : 2 Tynset Løten kunstgress
04.04.2018 19:00 Halsen 6 : 0 Hei Bergeskogen KG
04.04.2018 19:00 Sandviken - : - Nordhordland Stemmemyren kg
04.04.2018 19:00 Gjelleråsen 6 : 1 Funnefoss/Vormsund Li kunstgress 11er
04.04.2018 19:00 Råde 1 : 2 Årvoll Sprint-Jeløy
04.04.2018 19:00 Spjelkavik 1 : 2 Volda Spjelkavik kunstgress
04.04.2018 19:00 Tomrefjord 4 : 5 Sunndal Vestnes idrettspark
04.04.2018 19:00 Skedsmo 1 : 2 Vestfossen Skedsmo stadion kg
04.04.2018 19:00 Mandalskameratene 1 : 6 Eiger Idrettsparken Kunstgress
04.04.2018 19:00 Åssiden 1 : 2 Eik-Tønsberg Marienlyst gml
04.04.2018 19:20 Lokomotiv Oslo 3 : 1 Nordstrand Norges idrettshøgskole
04.04.2018 19:30 Mosjøen 6 : 3 Namsos Stamnes kunstgress
04.04.2018 19:30 Selbak 0 : 3 Lommedalen Selbak KG
04.04.2018 19:30 Ottestad 1 : 2 Kløfta Hias kunstgress
04.04.2018 19:30 Verdal 1 : 2 Kvik Coop Arena
04.04.2018 19:30 Gran 0 : 1 Valdres Sparebank1banen
04.04.2018 20:00 Storhamar 2 : 4 Lillehammer Flisa Fotball
04.04.2018 20:15 Frigg Oslo 1 : 0 Kolbu/KK Heming kunstgress
05.04.2018 19:00 Fauske/Sprint 1 : 2 Mo SKS- Arena
07.04.2018 14:00 Bjørnevatn 6 : 0 Norild Bjørneparken kg
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no