Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2 0 1 9 - s e s o n g e n      A-laget      Damelaget     Junior Herrer     Rek-laget     |     5. div HESA     6. div Salten     NM
NM 2019 Kvalifisering Ordinære runder  


Sandnessjøen
NM kval., 24.03.2019 kl 15:00
pause

Åga

Tilskuere: -
Dommer: -
Kampinfo Live-referat Lagoppstillinger Chat  
 
Sandnessjøen
12 Kristoffer Ingebrigtsen
2 Thomas Andersen
3 Per Brinchmann Styve
4 Alfred Løken Solfjeld
5 Martin Dimov
6 Ragnvald Aslesønn Opland
7 Henrik Solheim
10 Sander Leirvik
9 Marius Leander Stephansen Martins
18 Filmon Solomon Abraha
20 Markus Larsen Guttormsen
 
Åga
1 Morris Matias Vahla
6 Aleksander Antonsen Nordvik
8 Mathias Forslund Eliassen
10 Jan Frode Hauge
11 Ruben Stokkli
21 Sindre Grindskar
3 James Ainasoja
4 Adrian Reinholt Jensen
7 Kim Rainer Haaberg
9 Didrik Johansen Iversen
13 Musse Fitsum
     
Innbyttere
1 Sivert Grønmo Edvardsen
8 Ole Jakob
13 Lasse Lie Andersen
14 Simen Crabtree Sørra
17 Salah Ahmed Bashir
21 Stian Kristiansen Håve
77 Stig Morten Edvardsen
 
Innbyttere
16 Joachim Bjørklund
17 Asger Hangaas
19 Andreas Johansen Nordtømme
20 Håvard
30 Mats Arne Dahl Trulsen
66 Sebastian Engen Olsen
 
 
1. runde
09.03.2019
Bardufoss - Landsås 5 : 4
14.03.2019
Modum - Vestfossen 1 : 3
Eiger - Ålgård 1 : 3
16.03.2019
Strindheim - Melhus 3 : 0
Idd - Sparta Sarpsborg 1 : 2
Kolbu/KK - Valdres 4 : 1
Bjørnevatn - HIF/Stein 7 : 1
Redalen - Lillehammer 2 : 1
Åndalsnes - KFK 4 : 2
Porsanger - Kirkenes 3 : 0
Skarp - Krokelvdalen 4 : 1
Toten - Konnerud 4 : 0
Funnefoss/Vormsund - Skedsmo 4 : 2
Norild - Tverrelvdalen 5 : 4
17.03.2019
Ørsta - Bergsøy 4 : 5
18.03.2019
Tomrefjord - Eide/Omegn 1 : 2
19.03.2019
Lommedalen - Ullern 1 : 6
Kolstad - Charlottenlund 4 : 2
Gjelleråsen - Blaker 4 : 1
20.03.2019
Kaupanger - Fjøra 1 : 7
Finnsnes - Nordkjosbotn 4 : 0
Frøya - Sandviken 3 : 0
Varegg - Gneist 1 : 0
Sund - Bjarg 7 : 6
Åkra - Vardeneset 2 : 1
Madla - Midtbygdens 6 : 1
Lyngdal - Mandalskameratene 0 : 0
Halsen - Hei 3 : 2
Kløfta - Aurskog-Høland 0 : 2
Heggedal - Re FK 6 : 0
21.03.2019
Urædd - Tollnes 3 : 0
Eik-Tønsberg - Runar 5 : 0
SIF/Hessa - Volda 4 : 2
Kopervik - Djerv 1919 2 : 1
Staal Jørpeland - Lura 1 : 0
Flekkefjord - Våg 5 : 1
Storm - Skarphedin 5 : 4
Åssiden - Kongsberg 3 : 0
Rælingen - Skjetten 1 : 5
22.03.2019
Klepp - Voll 3 : 1
Frøyland - Varhaug 1 : 0
Korsvoll - Årvoll 1 : 4
Lyngen/Karnes - Skjervøy 1 : 7
23.03.2019
Borgen - Sprint-Jeløy 6 : 7
Teie - Flint 0 : 2
Solid - Fana 0 : 4
Studentspretten - Førde 0 : 2
Faaberg - Trysil 2 : 1
MBK Domkirkeodden - Storhamar 2 : 0
Hallingdal - Drammens BK 0 : 5
Riska - Hinna 3 : 4
Lyngbø - Trott 1 : 3
Rollon - Herd 2 : 3
NTNUI - Tynset 1 : 0
Holmlia - Nordstrand 1 : 1
Gjøvik-Lyn - Løten 3 : 1
Emblem - Averøykameratene 0 : 2
Hitra - KIL/Hemne 1 : 0
Oslojuvelene - Grei 2 : 5
Skånland - Leknes 8 : 1
Rommen - Heming 1 : 2
Christiania BK - Follo 0 : 1
24.03.2019
Ready - Rilindja 3 : 0
Kolbotn - Manglerud Star 7 : 4
Loddefjord - Trio 2 : 0
Østsiden - Selbak 6 : 2
Sortland - Grand Bodø 0 : 1
Rana - Mosjøen 3 : 0
Brønnøysund - Rørvik 3 : 5
Fauske/Sprint - Innstranda 1 : 2
Sandnessjøen - Åga 1 : 2
Steinkjer - Kvik 2 : 0
Vuku - Namsos 9 : 8
Ørland - Trygg/Lade 1 : 6
Orkla - Meldal 4 : 0
Heimdal - Sverresborg 2 : 4
Sunndal - Surnadal 3 : 2
Stryn - Eid 4 : 1
Vestsiden-Askøy - Arna-Bjørnar 5 : 6
Øystese - Bergen Nord 2 : 3
Os - Odda 3 : 0
Stord - Tertnes 9 : 1
Vigør - Pors Grenland 0 : 2
Drøbak/Frogn - Ås 2 : 1
Råde - Rakkestad 15:00
Gran - Jevnaker 6 : 7
Ottestad - Sander 1 : 0
Morild - Melbo 0 : 5
 
2. runde
29.03.2019
Vuku - Steinkjer 3 : 5
30.03.2019
Hitra - Sunndal 0 : 2
Heming - Grei 3 : 2
31.03.2019
Grand Bodø - Melbo 0 : 3
01.04.2019
Fana - Os 1 : 0
02.04.2019
Sprint-Jeløy - Østsiden 3 : 0
Ålgård - Flekkefjord 1 : 0
Drammens BK - Åssiden 0 : 1
Aurskog-Høland - Gjelleråsen 2 : 2
MBK Domkirkeodden - Faaberg 1 : 2
03.04.2019
Flint - Urædd 2 : 0
Redalen - Gjøvik-Lyn 0 : 7
Vestfossen - Eik-Tønsberg 2 : 1
Storm - Lyngdal 3 : 1
Trygg/Lade - Strindheim 2 : 1
04.04.2019
Herd - SIF/Hessa 6 : 0
Ullern - Heggedal 6 : 0
Frøyland - Staal Jørpeland 3 : 1
Arna-Bjørnar - Loddefjord 5 : 1
Skjetten - Funnefoss/Vormsund 6 : 0
05.04.2019
Årvoll - Ready 2 : 3
06.04.2019
Bergen Nord - Varegg 2 : 1
Rørvik - Rana 4 : 2
Skjervøy - Finnsnes 6 : 4
Trott - Frøya 2 : 4
Eide/Omegn - Åndalsnes 3 : 0
Averøykameratene - Bergsøy 0 : 3
Toten - Kolbu/KK 5 : 0
Skarp - Norild 1 : 3
Nordstrand - Kolbotn 5 : 0
Hinna - Klepp 1 : 0
Fjøra - Sund 3 : 1
07.04.2019
Orkla - Kolstad 1 : 4
Porsanger - Bjørnevatn 3 : 1
Åga - Innstranda 2 : 0
Førde - Stryn 0 : 1
Pors Grenland - Halsen 2 : 0
Jevnaker - Ottestad 0 : 1
Sparta Sarpsborg - Råde 5 : 0
Follo - Drøbak/Frogn 4 : 1
Sverresborg - NTNUI 0 : 1
08.04.2019
Åkra - Stord 2 : 1
09.04.2019
Madla - Kopervik 1 : 0
12.04.2019
Bardufoss - Skånland 2 : 2
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no