Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2 0 1 9 - s e s o n g e n      A-laget      Damelaget     Junior Herrer     Rek-laget     |     5. div HESA     6. div Salten     NM
NM menn 2019, kvalifisering
NM 2019 Kvalifisering Ordinære runder  
 
Runde 1
09.03.2019 16:00 Bardufoss 5 : 4 Landsås Bardufoss Storhall
14.03.2019 18:00 Modum 1 : 3 Vestfossen Årbogen Kunstgress
14.03.2019 19:00 Eiger 1 : 3 Ålgård Ålgård
16.03.2019 12:00 Strindheim 3 : 0 Melhus Strindheim kunstgress
16.03.2019 13:00 Bjørnevatn 7 : 1 HIF/Stein Finnmarkshallen
16.03.2019 13:00 Kolbu/KK 4 : 1 Valdres Østre Toten kgb
16.03.2019 13:00 Idd 1 : 2 Sparta Sarpsborg Sparta Sarpsborg
16.03.2019 14:00 Åndalsnes 4 : 2 KFK KFK
16.03.2019 14:00 Redalen 2 : 1 Lillehammer Vardal ipk kunstgress
16.03.2019 15:00 Porsanger 3 : 0 Kirkenes Finnmarkshallen
16.03.2019 16:00 Skarp 4 : 1 Krokelvdalen Alfheim stadion
16.03.2019 16:00 Toten 4 : 0 Konnerud Østre Toten kgb
16.03.2019 16:00 Funnefoss/Vormsund 4 : 2 Skedsmo Funnefoss kunstgress
16.03.2019 17:00 Norild 5 : 4 Tverrelvdalen Finnmarkshallen
17.03.2019 15:00 Ørsta 4 : 5 Bergsøy Bergsøy
18.03.2019 19:00 Tomrefjord 1 : 2 Eide/Omegn Vestnes idrettspark
19.03.2019 19:00 Kolstad 4 : 2 Charlottenlund Lerkendal kunstgress
19.03.2019 19:00 Lommedalen 1 : 6 Ullern Sandvika stadion
19.03.2019 20:00 Gjelleråsen 4 : 1 Blaker Li kunstgress 11er
20.03.2019 18:00 Kaupanger 1 : 7 Fjøra Fjøra
20.03.2019 19:00 Finnsnes 4 : 0 Nordkjosbotn Nordkjosbotn
20.03.2019 19:00 Frøya 3 : 0 Sandviken Frøya idrettspark
20.03.2019 19:00 Varegg 1 : 0 Gneist Stemmemyren kg
20.03.2019 19:00 Sund 7 : 6 Bjarg Bjarg
20.03.2019 19:00 Åkra 2 : 1 Vardeneset Åsebøen Kunstgras
20.03.2019 19:00 Madla 6 : 1 Midtbygdens ISS Kunstgress Madla
20.03.2019 19:00 Lyngdal 0 : 0 Mandalskameratene Lyngdal Stadion kg
20.03.2019 19:00 Halsen 3 : 2 Hei Hei
20.03.2019 19:00 Kløfta 0 : 2 Aurskog-Høland Holmen
20.03.2019 20:00 Heggedal 6 : 0 Re FK Re FK
21.03.2019 18:00 Urædd 3 : 0 Tollnes Urædd KG
21.03.2019 19:00 Eik-Tønsberg 5 : 0 Runar Eik Kunstgress
21.03.2019 19:00 SIF/Hessa 4 : 2 Volda Skarbøvik st. kg
21.03.2019 19:00 Kopervik 2 : 1 Djerv 1919 Åsebøen Kunstgras
21.03.2019 19:00 Staal Jørpeland 1 : 0 Lura Jørpeland kunstgress
21.03.2019 19:00 Flekkefjord 5 : 1 Våg Uenes kunstgress
21.03.2019 19:00 Storm 5 : 4 Skarphedin Skarphedin
21.03.2019 19:00 Åssiden 3 : 0 Kongsberg Marienlyst gml
21.03.2019 20:00 Rælingen 1 : 5 Skjetten Marikollen kunstgress
22.03.2019 18:00 Frøyland 1 : 0 Varhaug Frøyland kunstgress
22.03.2019 18:00 Klepp 3 : 1 Voll Klepp stadion
22.03.2019 19:00 Korsvoll 1 : 4 Årvoll Årvoll
22.03.2019 20:00 Lyngen/Karnes 1 : 7 Skjervøy Bardufoss Storhall
23.03.2019 14:00 Studentspretten 0 : 2 Førde Sognahallen
23.03.2019 14:00 Solid 0 : 4 Fana Fana
23.03.2019 14:00 Teie 0 : 2 Flint Flint
23.03.2019 14:00 Borgen 6 : 7 Sprint-Jeløy Sandbakken kunstgress
23.03.2019 15:00 NTNUI 1 : 0 Tynset Ørn Arena
23.03.2019 15:00 Rollon 2 : 3 Herd Rollon kunstgras
23.03.2019 15:00 Lyngbø 1 : 3 Trott Lyngbø Idrettspark
23.03.2019 15:00 Riska 3 : 4 Hinna Riska stadion
23.03.2019 15:00 Hallingdal 0 : 5 Drammens BK Gol kunstgress
23.03.2019 15:00 MBK Domkirkeodden 2 : 0 Storhamar Børstad Kunstgress
23.03.2019 15:00 Faaberg 2 : 1 Trysil Stampesletta
23.03.2019 16:00 Gjøvik-Lyn 3 : 1 Løten Gjøvik stadion
23.03.2019 16:00 Holmlia 1 : 1 Nordstrand Lusetjern kunstgress
23.03.2019 17:00 Hitra 1 : 0 KIL/Hemne KIL/Hemne
23.03.2019 17:00 Emblem 0 : 2 Averøykameratene Averøykameratene
23.03.2019 18:00 Oslojuvelene 2 : 5 Grei Heming kunstgress
23.03.2019 18:00 Skånland 8 : 1 Leknes Harstad stadion
23.03.2019 18:00 Rommen 1 : 2 Heming KFUM-Arena
23.03.2019 20:00 Christiania BK 0 : 1 Follo KFUM-Arena
24.03.2019 12:00 Ready 3 : 0 Rilindja Heming kunstgress
24.03.2019 14:00 Østsiden 6 : 2 Selbak Østfoldhallen
24.03.2019 14:00 Loddefjord 2 : 0 Trio Alvøen kunstgress
24.03.2019 14:00 Kolbotn 7 : 4 Manglerud Star Ekeberg kunstgress
24.03.2019 15:00 Sortland 0 : 1 Grand Bodø Blåbyhallen
24.03.2019 15:00 Rana 3 : 0 Mosjøen Sagbakken kunstgress
24.03.2019 15:00 Brønnøysund 3 : 5 Rørvik Brønnøysund kg
24.03.2019 15:00 Fauske/Sprint 1 : 2 Innstranda SKS- Arena
24.03.2019 15:00 Sandnessjøen 1 : 2 Åga Stamnes kunstgress
24.03.2019 15:00 Steinkjer 2 : 0 Kvik Guldbergaunet st. kg
24.03.2019 15:00 Vuku 9 : 8 Namsos Vuku stadion
24.03.2019 15:00 Ørland 1 : 6 Trygg/Lade Trygg/Lade
24.03.2019 15:00 Orkla 4 : 0 Meldal Orkdalsbanken stadion
24.03.2019 15:00 Heimdal 2 : 4 Sverresborg Heimdal kunstgress
24.03.2019 15:00 Sunndal 3 : 2 Surnadal Sunndal kunstgress
24.03.2019 15:00 Stryn 4 : 1 Eid Stryn Kunstgrasbane
24.03.2019 15:00 Vestsiden-Askøy 5 : 6 Arna-Bjørnar Ravnanger kunstgress
24.03.2019 15:00 Øystese 2 : 3 Bergen Nord Øystese idrettsplass
24.03.2019 15:00 Os 3 : 0 Odda Odda
24.03.2019 15:00 Stord 9 : 1 Tertnes Vikahaugane Kunstgress
24.03.2019 15:00 Vigør 0 : 2 Pors Grenland Hellemyr kunstgress
24.03.2019 15:00 Drøbak/Frogn 2 : 1 Ås Seiersten stadion
24.03.2019 15:00 Råde - : - Rakkestad Sprint-Jeløy
24.03.2019 16:00 Ottestad 1 : 0 Sander Hias kunstgress
24.03.2019 16:00 Gran 6 : 7 Jevnaker Sparebank1banen
24.03.2019 20:00 Morild 0 : 5 Melbo Blåbyhallen
Runde 2
29.03.2019 20:00 Vuku 3 : 5 Steinkjer Vuku stadion
30.03.2019 15:00 Heming 3 : 2 Grei Heming kunstgress
30.03.2019 15:00 Hitra 0 : 2 Sunndal KIL/Hemne
31.03.2019 17:00 Grand Bodø 0 : 3 Melbo Nordlandshallen
01.04.2019 18:00 Fana 1 : 0 Os Nesttun Kunstgress 1
02.04.2019 19:00 Aurskog-Høland 2 : 2 Gjelleråsen Høland stadion kg
02.04.2019 19:00 Drammens BK 0 : 1 Åssiden Marienlyst gml
02.04.2019 19:00 Ålgård 1 : 0 Flekkefjord Nye Ålgård Stadion
02.04.2019 19:00 Sprint-Jeløy 3 : 0 Østsiden Bellevue
02.04.2019 20:00 MBK Domkirkeodden 1 : 2 Faaberg Briskeby
03.04.2019 18:00 Flint 2 : 0 Urædd Slemmestad
03.04.2019 18:00 Redalen 0 : 7 Gjøvik-Lyn Vardal ipk kunstgress
03.04.2019 19:00 Trygg/Lade 2 : 1 Strindheim Ørn Arena
03.04.2019 19:00 Storm 3 : 1 Lyngdal Skarphedin
03.04.2019 19:00 Vestfossen 2 : 1 Eik-Tønsberg Strandajordet kg
04.04.2019 18:00 Ullern 6 : 0 Heggedal Ullern kunstgress
04.04.2019 18:00 Herd 6 : 0 SIF/Hessa Herd kunstgress
04.04.2019 19:00 Arna-Bjørnar 5 : 1 Loddefjord Garnes kunstgress
04.04.2019 19:00 Frøyland 3 : 1 Staal Jørpeland Frøyland kunstgress
04.04.2019 20:00 Skjetten 6 : 0 Funnefoss/Vormsund Skjetten Stadion
05.04.2019 19:00 Årvoll 2 : 3 Ready Årvoll kunstgress
06.04.2019 12:00 Bergen Nord 2 : 1 Varegg Myrdal gress
06.04.2019 13:00 Skjervøy 6 : 4 Finnsnes TUIL Arena
06.04.2019 13:00 Rørvik 4 : 2 Rana Rørvik kunstgress
06.04.2019 14:00 Eide/Omegn 3 : 0 Åndalsnes KFK
06.04.2019 14:00 Trott 2 : 4 Frøya Tertnes
06.04.2019 15:00 Averøykameratene 0 : 3 Bergsøy Bruhagen kunstgressbane
06.04.2019 16:00 Nordstrand 5 : 0 Kolbotn Nordstrand kunstgress
06.04.2019 16:00 Skarp 1 : 3 Norild TUIL Arena
06.04.2019 16:00 Toten 5 : 0 Kolbu/KK Østre Toten kgb
06.04.2019 17:00 Hinna 1 : 0 Klepp Hinna Kunstgress 1
06.04.2019 18:00 Fjøra 3 : 1 Sund Fosshaugane Campus
07.04.2019 13:00 Orkla 1 : 4 Kolstad Orkdalsbanken stadion
07.04.2019 15:00 Porsanger 3 : 1 Bjørnevatn Lakselv kunstgress
07.04.2019 15:00 Åga 2 : 0 Innstranda Sagbakken kunstgress
07.04.2019 15:00 Førde 0 : 1 Stryn Hafstadparken 1
07.04.2019 15:00 Pors Grenland 2 : 0 Halsen Pors Stadion KG
07.04.2019 15:00 Jevnaker 0 : 1 Ottestad Jevnaker Kunstgress
07.04.2019 15:00 Sparta Sarpsborg 5 : 0 Råde Råde
07.04.2019 16:00 Follo 4 : 1 Drøbak/Frogn Langhus kunstgress
07.04.2019 19:00 Sverresborg 0 : 1 NTNUI Havstein kunstgress
08.04.2019 19:00 Åkra 2 : 1 Stord Åkra kunstgress
09.04.2019 19:00 Madla 1 : 0 Kopervik Kopervik
12.04.2019 19:00 Bardufoss 2 : 2 Skånland Bardufoss Storhall
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no