Marcus & Martinus til Sandnessjøen

SANDNESSJØEN – Har du lyst å se Marcus & Martinus i Sandnessjøen – helt gratis! Ja, da kommer du deg på kamp på lørdag på Stamnes Arena. Om du ikke visste det fra før, så spiller altså disse to på årets seriemester – Mosjøen.

Foto: Marcus & Martinus offisielle hjemmeside, marcusandmartinus.com

Gratis inngang for alle

Du hørte helt riktig – det koster ingenting å komme på kamp på lørdag kl 15:00. Da tar herrene i mot Mosjøen, som allerede er seriemestere i 4. divisjon. Men om det blir opprykk vet vi ikke før de har spilt kvalik mot vinneren av 4. divisjon Hålogaland.

Dette er uavhengig av plassering på tabellen, den kampen begge lag ønsker å vinne hver eneste sesong. Lokalderbyet er derfor en viktig kamp for begge lag – og da trenger vi deg!

Marcus fortsetter å score

Marcus som spiller angrep på Mosjøen står med 20 nettkjenninger denne sesongen, og blir nok en av de som starter lørdagens oppgjør.

Vi oppfordrer derfor alle som kan, å komme på kamp, støtt SIL (selvsagt!) og hjelp herrene til ikke hvilken som helst seier, men sesongens viktigste!

Vi slenger med en liten oppvarmingslåt som godt kan pugges frem til lørdag!

HEIA SIL!

ANNONSE