Nyhetsarkiv | silfotball.no
SIL Fotball.no | silfotball.no
   
   
Untitled Document
 
   
Untitled Document
  2 0 1 9 - s e s o n g e n      A-laget      Damelaget     Junior Herrer     Rek-laget     |     5. div HESA     6. div Salten     NM
NM menn 2019, ordinære runder
NM 2019 Kvalifisering Ordinære runder  
 
Kvalifisering NM Menn 2019
 
Runde 1
30.04.2019 20:00 Fjøra 6 : 7 Florø
01.05.2019 15:00 Træff 3 : 4 Hødd
01.05.2019 15:00 Hinna 2 : 0 Sola
01.05.2019 15:00 FK Tønsberg 0 : 2 Sandefjord Fotball
01.05.2019 15:00 Oppsal 3 : 5 Ullern
01.05.2019 15:00 Nordstrand 0 : 1 KFUM
01.05.2019 16:00 Skjervøy 0 : 6 Tromsdalen
01.05.2019 16:00 Melbo 1 : 0 Mjølner
01.05.2019 16:00 Rørvik 1 : 3 Rosenborg
01.05.2019 16:00 Verdal 1 : 4 Stjørdals-Blink
01.05.2019 16:00 Spjelkavik 2 : 4 Brattvåg
01.05.2019 17:00 Bergsøy 0 : 3 Aalesund
01.05.2019 17:00 Heming 1 : 3 Stabæk
01.05.2019 18:00 Arna-Bjørnar 1 : 6 Brann
01.05.2019 18:00 Skånland 0 : 3 Harstad
01.05.2019 18:00 Norild 1 : 8 Tromsø
01.05.2019 18:00 Porsanger 0 : 3 Alta
01.05.2019 18:00 Åga 0 : 8 Bodø/Glimt
01.05.2019 18:00 Steinkjer 0 : 6 Levanger
01.05.2019 18:00 Trygg/Lade 2 : 3 Tiller
01.05.2019 18:00 Kolstad 1 : 3 Ranheim TF
01.05.2019 18:00 NTNUI 0 : 2 Nardo
01.05.2019 18:00 Sunndal 1 : 0 Byåsen TF
01.05.2019 18:00 Eide/Omegn 0 : 5 Molde
01.05.2019 18:00 Herd 0 : 1 Kristiansund
01.05.2019 18:00 Stryn 0 : 5 Sogndal
01.05.2019 18:00 Bergen Nord 1 : 5 Åsane
01.05.2019 18:00 Lysekloster 2 : 4 Sotra
01.05.2019 18:00 Fyllingsdalen 3 : 2 Fana
01.05.2019 18:00 Frøya 1 : 6 Nest-Sotra
01.05.2019 18:00 Vard Haugesund 2 : 1 Vidar
01.05.2019 18:00 Åkra 0 : 4 Haugesund
01.05.2019 18:00 Madla 0 : 2 Sandnes Ulf
01.05.2019 18:00 Brodd 0 : 2 Egersunds
01.05.2019 18:00 Ålgård 0 : 9 Bryne
01.05.2019 18:00 Vindbjart 0 : 3 Arendal
01.05.2019 18:00 Fløy-Flekkerøy 1 : 2 Jerv
01.05.2019 18:00 Donn 0 : 2 Notodden
01.05.2019 18:00 Fram 1 : 0 Start
01.05.2019 18:00 Flint 0 : 7 Strømsgodset
01.05.2019 18:00 Ørn Horten 0 : 2 Pors
01.05.2019 18:00 Vestfossen 0 : 3 Asker
01.05.2019 18:00 Åssiden 1 : 2 Kjelsås
01.05.2019 18:00 Brumunddal 0 : 3 Elverum
01.05.2019 18:00 Nybergsund IL Trysil 1 : 3 Kongsvinger
01.05.2019 18:00 Toten 2 : 5 Raufoss
01.05.2019 18:00 Ottestad 0 : 1 HamKam
01.05.2019 18:00 Eidsvold TF 3 : 0 Frigg
01.05.2019 18:00 Skjetten 2 : 3 Lørenskog
01.05.2019 18:00 Gjelleråsen 1 : 3 Lillestrøm
01.05.2019 18:00 Ready 0 : 9 Skeid
01.05.2019 18:00 Lyn 1896 FK 0 : 5 Moss
01.05.2019 18:00 Follo 1 : 2 Bærum
01.05.2019 18:00 Sprint-Jeløy 0 : 3 Sarpsborg 08
01.05.2019 18:00 Kråkerøy 2 : 6 Grorud
01.05.2019 18:00 Sparta Sarpsborg 0 : 9 Fredrikstad
01.05.2019 18:00 Kvik Halden 5 : 0 Lokomotiv Oslo
01.05.2019 19:00 Hønefoss BK 0 : 2 Mjøndalen
02.05.2019 18:00 Faaberg 0 : 3 Vålerenga
02.05.2019 18:00 Fløya 5 : 0 Senja
02.05.2019 18:00 Frøyland 1 : 3 Viking
02.05.2019 18:00 Storm 2 : 7 Odd
02.05.2019 18:00 Gjøvik-Lyn 2 : 3 Ullensaker/Kisa
08.05.2019 18:00 Junkeren 0 : 2 Strømmen
Runde 2
21.05.2019 18:00 Elverum 1 : 6 Stabæk
22.05.2019 17:00 Strømmen 2 : 1 Bodø/Glimt
22.05.2019 18:00 Fløya 0 : 3 Alta
22.05.2019 18:00 Harstad 2 : 3 Tromsdalen
22.05.2019 18:00 Melbo 1 : 2 Tromsø
22.05.2019 18:00 Levanger 3 : 0 Stjørdals-Blink
22.05.2019 18:00 Nardo 0 : 3 Ranheim TF
22.05.2019 18:00 Tiller 0 : 3 Rosenborg
22.05.2019 18:00 Brattvåg 1 : 2 Kristiansund
22.05.2019 18:00 Hødd 0 : 2 Sogndal
22.05.2019 18:00 Florø 0 : 1 Aalesund
22.05.2019 18:00 Fyllingsdalen 0 : 4 Nest-Sotra
22.05.2019 18:00 Sotra 1 : 3 Haugesund
22.05.2019 18:00 Vard Haugesund 0 : 2 Sandnes Ulf
22.05.2019 18:00 Egersunds 6 : 7 Bryne
22.05.2019 18:00 Arendal 0 : 2 Odd
22.05.2019 18:00 Jerv 1 : 2 Sandefjord Fotball
22.05.2019 18:00 Pors 2 : 4 Mjøndalen
22.05.2019 18:00 Fram 5 : 4 Raufoss
22.05.2019 18:00 Lørenskog 1 : 3 Ullensaker/Kisa
22.05.2019 18:00 Bærum 2 : 1 Notodden
22.05.2019 18:00 Asker 2 : 3 KFUM
22.05.2019 18:00 Kjelsås 3 : 4 Skeid
22.05.2019 18:00 Grorud 1 : 0 HamKam
22.05.2019 18:00 Moss 1 : 2 Kongsvinger
22.05.2019 18:00 Kvik Halden 1 : 4 Lillestrøm
22.05.2019 19:00 Eidsvold TF 0 : 5 Vålerenga
22.05.2019 20:00 Fredrikstad 0 : 2 Sarpsborg 08
23.05.2019 18:00 Sunndal 0 : 4 Molde
23.05.2019 18:00 Åsane 0 : 2 Brann
23.05.2019 18:00 Hinna 1 : 4 Viking
23.05.2019 18:00 Ullern 0 : 1 Strømsgodset
Runde 3
19.06.2019 18:00 Tromsdalen 1 : 0 Sarpsborg 08
19.06.2019 18:00 Levanger 1 : 3 Kristiansund
19.06.2019 18:00 Sogndal 1 : 2 Brann
19.06.2019 18:00 Nest-Sotra 0 : 4 KFUM
19.06.2019 18:00 Sandnes Ulf 1 : 2 Viking
19.06.2019 18:00 Fram 2 : 1 Strømsgodset
19.06.2019 18:00 Sandefjord Fotball 2 : 4 Odd
19.06.2019 18:00 Ullensaker/Kisa 1 : 2 Rosenborg
19.06.2019 18:00 Strømmen 1 : 0 Lillestrøm
19.06.2019 18:00 Bærum 5 : 3 Vålerenga
19.06.2019 18:00 Skeid 0 : 3 Ranheim TF
19.06.2019 18:00 Grorud 0 : 1 Mjøndalen
19.06.2019 19:00 Bryne 2 : 6 Haugesund
19.06.2019 20:00 Aalesund 4 : 0 Molde
20.06.2019 18:00 Alta 1 : 4 Stabæk
20.06.2019 18:00 Kongsvinger 1 : 0 Tromsø
Runde 4
26.06.2019 18:00 Ranheim TF 4 : 0 Brann
26.06.2019 18:00 Kristiansund 1 : 2 Odd
26.06.2019 18:00 Haugesund 2 : 0 Strømmen
26.06.2019 18:00 Viking 5 : 2 Stabæk
26.06.2019 18:00 Fram 3 : 1 Bærum
26.06.2019 18:00 Kongsvinger 0 : 3 Mjøndalen
26.06.2019 18:00 KFUM 2 : 1 Tromsdalen
26.06.2019 20:00 Rosenborg 5 : 6 Aalesund
Runde 5
25.09.2019 18:00 Ranheim TF 3 : 0 Fram DnB Arena
25.09.2019 20:00 Mjøndalen 1 : 3 Haugesund Mjøndalen stadion
26.09.2019 18:00 KFUM 2 : 5 Odd KFUM-Arena
26.09.2019 20:00 Aalesund 1 : 1 Viking Color Line Stadion
Runde 6
30.10.2019 20:00 Viking 3 : 0 Ranheim TF Viking Stadion
31.10.2019 20:00 Odd 0 : 3 Haugesund Skagerak Arena
Runde 7
08.12.2019 13:00 Haugesund 0 : 1 Viking Ullevaal Stadion
 
Untitled Document | silfotball.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyhetsarkiv | silfotball.no
  Untitled Document | silfotball.no